Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 жовтня, 23:40:41

Куликівський район: вогнеборці під час ліквідації загоряння житлового будинку врятували двох малолітніх дітей

20.10.2020   07:10Агенцiя

18 жовтня о 19:54 у районному центрі Куликівка до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про загоряння у житловому будинку по вул. Амосова.

На місце події оперативно прибуло відділення 8-го Державного пожежно-рятувального посту У ДСНС України у Чернігівській області у складі 4 чоловік особового складу та 1 одиниці спеціальної техніки. На той момент в одній з кімнат будинку відбувалося горіння та щільне задимлення. Рятувальники у апаратах захисту органів дихання та зору під час проведення розвідки виявили та винесли з небезпечної зони хлопчика та дівчинку 2013 та 2015 років народження відповідно.

Як з'ясувалося, того вечора 25-річна матір дітей розтопила піч і, залишивши малечу самих вдома без відповідного нагляду, пішла у своїх справах. Через несправність опалювального приладу сталося займання дерев'яних конструкцій будинку, яке ледь не призвело до трагедії.

Вогнеборці о 20:30 пожежу локалізували, а о 21:05 остаточно ліквідували. Вогнем пошкоджено стіни та перекриття будинку.

Рятувальники ДСНС України закликають громадян звертати увагу на стан печей і димарів. Своєчасно очищайте їх від сажі, а у разі появи тріщин - негайно їх зашпаровуйте. Щоб уникнути загоряння від теплового впливу, не перегрівайте надмірно опалювальні прилади та не розташовуйте поблизу них ліжка, меблі, дрова або інші спалимі речі.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Поки триває відновлення електропостачання, всі критичні служби діють за відпрацьованим планом – В’ячеслав Чаус про ліквідацію наслідків обстрілів енергосистеми 10:19

Ліквідація наслідків обстрілів енергооб’єктів російськими терористами – з цього питання начальник ОВА В’ячеслав Чаус провів термінове засідання обласної комісії з питань з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Залучено і всіх комунальні служби міста Чернігова.

«Вистояли. Вижили. Переможемо»: у Чернігові презентували фільм про захисників і захисниць та вручили почесні нагороди 09:38

Традиційно 1 жовтня українці відзначають День захисників і захисниць. В обласному центрі вітали військовослужбовців, рятувальників і правоохоронців.

День захисників та захисниць України: у Чернігові вшанували воїнів та підняли «Прапор Надії» 09:16

Учора у Чернігові біля Катерининської церкви замайорів «Прапор Надії». Це символ віри у повернення українських полонених і зниклих безвісти. Його підняв колишній військовополонений, воїн 119 окремої бригади Регіонального управління Сил ТрО «Північ» Сергій Маценко.

2 жовтня: цей день в Україні і світі 09:12

2 жовтня відзначають Міжнародний день боротьби проти насилля, Міжнародний день соціального педагога, Всесвітній день без алкоголю, Всесвітній день сільськогосподарських тварин, Всесвітній день повітряної кульки, Всесвітній день гри, День аудіофіла.

Прилуцькі поліцейські затримали чоловіка, який завдав смертельних тілесних ушкоджень власній матері 11:31

Оперативники Прилуцького районного відділу поліції затримали 45-річного мешканця Линовицької громади, який завдав своїй 70-річній матері тяжких тілесних ушкоджень, що призвели до її смерті. Чоловікові загрожує до 10 років позбавлення волі.