Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 12 червня, 08:46:48

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 104, померли п'ятеро

12.10.2020   17:42Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 жовтня в області зафіксовано 104 нових випадки COVID-19.

Захворювання підтверджено у 65 чернігівців, 11 жителів Козелецького району, дев’яти – Чернігівського. По п’ять хворих у Ніжинському районі та у Ніжині. По два випадки інфікування у Менському, Бахмацькому і Ріпкинському районі й три у Борзнянському. З них 27 осіб перебувають на госпіталізації.

Зафіксовано ще п’ять летальних випадків. Від COVID-19 померли двоє жителів Козелецького району, 71-річний чоловік та 63-річна жінка, 69-річний чоловік з Бахмацького району, 72-річна жінка з Семенівки та 63-річний житель Ічнянського району. Усі вони мали супутні захворювання, що ускладнили перебіг COVID-19. Висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким померлих.

Загалом на Чернігівщині 5622 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 2645 пацієнтів одужало;
– 2443 — лікується амбулаторно;
– 423 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 96 летальних випадків;
– 15 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

На сьогодні у Чернігівській області 2866 активних випадків коронавірусу.
За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 481 ПЛР-дослідження. 440 ІФА-тестів провели заклади охорони здоров’я області.

– Згідно з рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відсьогодні почав діяти новий епідемічний розподіл. До помаранчевої зони віднесені  Чернігів та Ніжин, Бахмацький, Варвинський та Носівський Чернігівської області. До жовтої зони увійшли місто  Прилуки, Бобровицький, Борзнянський, Козелецький, Коропський,  Корюківський, Куликівський, Менський, Ніжинський, Ріпкинський, Сосницький, Срібнянський та Чернігівський райони. Такі епідемічні рівні встановлюються на 14 днів, – повідомив заступник голови Чернігівської ОДА Олeксандр Савчeнко.

Нагадаємо про заходи, яких необхідно дотримуватися відповідно до епідемічного розподілу.


Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини