Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 11 жовтня до 8:00 12 жовтня 2020 року.

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди, 1 пожежу та 1 випадок виявлення боєприпасів часів Другої світової війни. Внаслідок цих подій 9 осіб постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 4:
- у м. Остер Козелецького району по вул. 8-го Березня біля будинку №39 о 03 год. 01 хв. 11 жовтня водій автомобіля "Ford Escort" не впорався з керування та здійснив зіткнення зі стовпом лінії електропередач. Внаслідок пригоди водій отримав травми та був доставлений до КНП «Козелецька центральна районна лікарня»;
- у смт Козелець Козелецького району по вул. Соборності будинку № 52А о 10 год. 27 хв. 11 жовтня сталось зіткнення автомобіля "ВАЗ 21154" та велосипеда. Внаслідок пригоди велосипедистка отримала травми та була доставлена до КНП «Козелецька центральна районна лікарня»;
- на автодорозі між селами Білещина Прилуцького районну та Ольшана Ічнянського району під час перетину головної автодороги Н07 Київ-Суми-Юнаківка о 09 годині 11 жовтня водій автомобіля марки "Mercedes-Benz Sprinter 312" не надав перевагу у русі автомобілю "Renault duster" і здійснив з ним зіткнення. Внаслідок пригоди обидва водія та чотири пасажира автомобіля "Renault duster" отримали травми різного ступеню важкості і були доставлені до КНП «Прилуцька центральна міська лікарня»;
- у смт Варва по вул. Миру, 24 о 15 год. 46 хв. 11 жовтня водій автомобіля марки "ВАЗ-2101" під час руху автомобіля заднім ходом не впевнився у безпечності маневру та здійснив зіткнення з автомобілем марки "Geely". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Geely" отримав незначні тілесні ушкодження.
Пожежі – 1:
пожежі сухої трави – 1:
- у с. Мала Дівиця Прилуцького району о 13 год. 11 жовтня на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 3 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи.
Виявлення боєприпасів часів Другої світової війни – 1:
На відкритій території біля с. Городище Бахмацького району о 15 год. 45 хв. 11 жовтня виявлено артилерійський снаряд калібру 122 мм часів Другої світової війни. Знищення даного вибухонебезпечного предмету планується здійснити 12 жовтня групою піротехнічних робіт та підводного розмінування управління ДСНС України у Чернігівській області.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 10-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 12 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 11 мкр/год., Покошичі – 12 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Сновськ – 10 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 11 жовтня до 20 години 12 жовтня очікується мінлива хмарність, без істотних опадів. Вітер південно-східний 3-8 м/с. Температура вночі 7-12º, вдень 15-20º тепла.
По Чернігову очікується температура вночі 91-11º, вдень 17-19º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38
У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.
На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16
Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.
Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55
26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.
«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32
Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.
У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.