Поліцейські розшукали та повернули дитину матері
Завдяки злагодженим діями поліцейських Управління карного розшуку ГУНП в Чернігівській області вдалося оперативно встановити місцезнаходження 5-річного хлопчика.
До Чернігівського відділу поліції звернулася 28-річна чернігівка з проханням вжити заходів до 39-річного мешканця Луцька, який забрав їхнього спільного сина і не повертає матері.
Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 166 Кримінального кодексу України (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною).
В ході перевірки поліцейські з’ясували, що за рішенням Виконкому Деснянської районної у місті Чернігові ради батько має забирати сина щомісяця з 1 по 7 число. Мати 1 серпня віддала хлопчика батьку, однак чоловік не повернув його у зазначений строк. Місцезнаходження дитини матері було не відоме. Деснянський районний суд ухвалою зобов’язав батька повернути дитину, однак чоловік проігнорував судове рішення.
7 жовтня мати звернулася до поліції із заявою щодо зникнення дитини безвісти. Чернігівські поліцейські карного розшуку в ході оперативно-розшукових заходів у Луцьку оперативно встановили місцезнаходження хлопчика та повернули його матері. Після чого батьки дитини підписали та завірили угоду про порядок спілкування з дитиною. 9 жовтня мати з сином разом повернулися до Чернігова.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.