Про нещасні випадки на виробництві на Чернігівщині, в розслідуванні яких беруть участь страхові експерти з охорони праці
5 жовтня, працюючий по трудовому договору в ТОВ «Чернігівська індустріальна молочна компанія», тракторист - машиніст сільгоспвиробництва, 1981 року народження, під час проведення робіт по ремонту комбайна у працюючому механізмі отримав травму у вигляді ампутації 4-х пальців правої руки та частини долоні.
Ймовірна причина нещасного випадку - порушення правил охорони праці.
Розслідування проводить призначена комісія із участю представника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області.
У відділеннях управління з початку введення в Україні карантину пов’язаного із коронавірусною інфекцією розслідується біля 380 випадків захворювань гострого професійного захворювання на COVID - 19 медичних працівників, із них 3 випадки із смертельними наслідками.
Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області проводить роботу по відшкодуванню витрат пов’язаних з лікуванням і реабілітацією потерпілих від нещасних випадків та/або гострих професійних захворювань на виробництві, але це не звільняє роботодавців і працівників від необхідності дотримуватися правил охорони праці при виконанні будь - яких робіт.
Микола Манжула, начальник відділу профілактики страхових випадків – головний страховий експерт з охорони праці управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Перебої з електроенергією, а «Жу-жу shop» у Ніжині стабільно працює 11:19
А це тому, що підприємиця Оксана Труш скористалася програмою «Енергопідтримка для ФОП», за якою отримала безповоротну фінансову допомогу від держави. Каже: «Я намагаюся використовувати кожну можливість, аби бізнес працював. Кошти пішли на закупівлю пального – і це на сьогодні дієва підтримка для підприємців».
Ветерани поліції Чернігівщини вибороли призові місця на спортивних змаганнях 10:14
Днями відбувся Всеукраїнський турнір зі стронгмену «Сильні України». Серед 280 учасників – ветерани поліції Чернігівщини: помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики Вадим Довгошей та ветеран-спецпризначенець Антон Душко.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:13
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечна подія, а саме: 1 пожежа.
4 березня: цей день в Україні і світі 09:11
День 1470 Російська агресія - Day 1470 Russian aggression
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.