Прилуки: садочок “Журавлик” відкрив двері для вихованців після капітального ремонту
Заклад дошкільної освіти №9 «Журавлик», що знаходиться за адресою вул.Київська, 222/а, готовий приймати діток після капітального ремонту та термомодернізації у рамках реалізації проєкту Північно-екологічної корпорації НЕФКО.

На урочистому зібранні з нагоди відновлення роботи закладу були присутні міський голова Ольга Попенко, в.о. начальника управління освіти міської ради Ольга Колошко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна Шкуренко, заступник директора приватного підприємства “МПБТ Стимул” Віктор Колесник, посадовці управління освіти міської ради, вихователі, вихованці та їх батьки.
Заходи з термомодернізації, які полягали в утепленні приміщення по всьому периметру, облаштування нової системи опалення, заміні вікон та дверей на енергозберігаючі збільшили енергоефективність садочка. Фасад оформлено в сучасному стилі, утеплено та пофарбовано. Він став яскравим і цікавим, щоб дітлахи йшли в садочок із більшим захопленням. Дошкільнята нарешті отримали новий, сучасний дитсадок, створений за принципами новітнього освітнього простору. Роботи виконувалися підрядною організацією ПП “МПБТ Стимул”.
Виступаючи, кожен із гостей підкреслював значущість для міста такої події та говорив щирі слова подяки тим, хто допомагав у реалізації проєкту. Гості свята побажали, щоб в дитячому садочку було завжди тепло і затишно, успіхів і перших перемог у здобутті освіти малечі у оновленому закладі, адже діти – це наше майбутнє.
Відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю міської ради
Останні новини Чернігівщини
До 15 років позбавлення волі засуджено мешканця Чернігівського району за вчинення зґвалтування своєї доньки 17:46
За публічного обвинувачення прокурорів Козелецької окружної прокуратури судом визнано винним 44-річного мешканця Чернігівського району у вчиненні зґвалтування своєї 12-річної доньки (ч. 4 ст. 152, ч. 6 ст. 152 КК України).
“В ніч на Івана Купала” — разом з Академічним народним хором 16:45
Як завжди, неймовірно барвисту і виразну купальську програму запропонували глядачам артисти Академічного народного хору Чернігівського обласного філармонійного центру під керуванням заслуженого діяча мистецтв України Володимира Коцура.
Засуджено мешканця м.Чернігова за розбійний напад на військовослужбовця 16:21
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 32-річного місцевого жителя у нападі з метою заволодіння чужим майном, поєднаним з погрозою застосування насильства, небезпечного для життя та здоров’я особи, яка зазнала нападу, вчиненому в умовахвоєнного стану особою, яка раніше вчиняла розбій, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 187 КК України.
Ще три громади області розробляють концепти безбар’єрних маршрутів 15:39
На Чернігівщині триває робота над формуванням комплексної мережі безбар’єрних маршрутів. Крім Олишівської селищної ради, дорожні карти таких проєктів намітили також Гончарівська, Коропська та Парафіївська громади.
Засуджено до 10 років позбавлення волі чоловіка за вбивство односельчанина 14:57
Чернігівською окружною прокуратурою доведено вину 54-річного мешканця одного з сіл Чернігівського району та області за фактом умисного вбивства знайомого своєї дружини (ч.1 ст.115 КК України).