Службовий пес прикордонників винюхав наркоманів на кордоні
В міжнародному пункті пропуску «Нові Яриловичі» службовий собака Танні, натренований на пошук наркотичної речовини, винюхав компанію з білорусів, які бавляться дурман-травою.
Троє громадян Республіки Білорусь - двоє чоловіків 1975 та 1976 р. н. та жінка 1978 р.н. прибули в пункт пропуску «Нові Яриловичі», що на Чернігівщині. Ідучи пішки, за мету мали перетин державного кордону на вихід з України.
Особистих речей «туристи» з собою не мали, окрім як у жінки була дамська сумочка, на яку відразу і зреагував голосом чотирилапий захисник кордону, попередивши правоохоронців про можливе порушення законодавства. В подальшому нюх собаки відреагував і на чоловіків.
Тож, за результатами проведення прикордонно-митних процедур в карманах та сумці вищевказаних громадян разом було виявлено близько 11 грамів марихуани, що вже була заготовлена до куріння в так званих «самоскрутках».
В діях іноземців вбачаються ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачено ст. 309 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту».
По завершенню слідчих дій представниками Національної поліції наркотичну речовину вилучено, а громадяни, вже мабуть з чистим сумлінням, перетнули в пункті пропуску державний кордон України у напрямку Республіки Білорусь.
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.