Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 9 грудня, 00:39:30

В області стартує осінній призов. Усі новобранці пройдуть ІФА-обстеження

01.10.2020   10:11Агенцiя

Цієї осені на службу до лав Збройних Сил України з Чернігівщини мають піти 456 юнаків.

Особливості проведення призовної кампанії обговорили на розширеному засіданні обласної призовної комісії, яке в режимі відеоконференції провів заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван. Участь у нараді взяли голови районних та міських призовних комісій, представники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, районних держадміністрацій та органів місцевого самоврядування.

Обласний військовий комісар, полковник Олександр Криворучко поінформував, що з 456 призовників цієї осені 238 служитимуть у ЗСУ, 163 — у Національній гвардії України, 30 — у Державній спеціальній службі транспорту, 25 — у Державній прикордонній службі України.

Як і під час попереднього призову, усі новобранці будуть протестовані на Covid–19. Відповідний графік ІФА-обстеження розроблено обласним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки та управлінням охорони здоров’я ОДА. У разі потреби його результати перевірятимуть ПЛР-тестуванням.

Нинішній призов триватиме з жовтня до грудня поточного року і стосуватиметься юнаків 18 – 27 років. При цьому строкова військова служба з 18-ти років є добровільною, за згодою призовника, а з 20-ти — обов’язковою.

Останні новини Чернігівщини

У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14

Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.

У Чернігові поліція працює на місці атаки рф по житловому району 11:11

Сьогодні вночі ворог вкотре атакував мирне населення Чернігова. Окупанти поцілили по житловому району в центрі міста. Попередньо відомо, що від удару постраждали троє чернігівців.

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року

Бюджети Чернігівщини отримали 2,5 мільярди гривень податків у листопаді 2025 року 11:08

Головне управління ДПС у Чернігівській області висловлює вдячність платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань та вагомий внесок у розвиток економіки й забезпечення функціонування соціальної, освітньої, медичної та інших важливих сфер життя держави та області.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:05

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.

8 грудня: цей день в Україні і світі

8 грудня: цей день в Україні і світі 09:03

День 1383 Російська агресія - Day 1383 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини