Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 11 листопада, 00:03:54

Шахрайське заволодіння коштами на об’єкті природно-заповідного фонду

29.09.2020   08:16Агенцiя

Ріпкинським відділом Чернігівської місцевої прокуратури, в ході здійснення представницької діяльності, було виявлено підроблення документів та заволодіння бюджетними коштами при проведенні робіт по облаштуванню одного з об’єктів природно-заповідного фонду Ріпкинського району.

За вказаним фактом прокуратурою було зареєстровано кримінальне провадження, в ході розслідування якого встановлено, що фізичною особою підприємцем було укладено договір з органом державної влади  на виконання робіт по облаштуванню одного з об’єктів природно-заповідного фонду.

На виконання вказаного договору, підприємець склав акт  прийняття-передачі виконаних робіт, включивши до нього роботи, які не виконано та матеріали, які не використовувались, на суму 40 тисяч гривень, які в подальшому незаконно отримав на власний рахунок.
 
В ході досудового розслідування сума збитків відшкодована, особі повідомлено про підозру, обвинувальний акт направлено до суду для розгляду по суті.

Ріпкинський відділ Чернігівської місцевої прокуратури

Останні новини Чернігівщини

Про готовність громад до надзвичайних ситуації – під час поїздки начальника ОВА на прикордоння 17:35

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із своїм заступником Дмитром Синенком працювали в прикордонних районах – Новгород-Сіверському та Корюківському.

З нагоди професійного свята в обласному центрі привітали працівників культури 17:14

Напередодні Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва України, що традиційно відзначається 9 листопада, вітали представників галузі.

Сплата податків мобілізованими ФОПами, реєстрація волонтерської діяльності та інші питання до податкової – на зустрічі «Діалог влади та бізнесу» 16:31

Днями у фокусі онлайн-зустрічі – податкова тема. Зокрема, актуальні запити, які цікавлять підприємців: подання звітності у випадку блекауту, допомога податкової мобілізованим ФОПам та оподаткування волонтерської діяльності.

Ніжинські поліцейські скерували до суду обвинувальний акт щодо жінки, яка завдала співмешканцю тяжкі тілесні ушкодження 15:29

Слідчі Ніжинського районного управління поліції завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт стосовно 29-річної жінки, яка під час конфлікту завдала своєму співмешканцю ножових поранень.

Тимчасові обмеження продовжено: рішення міської комісії з питань ТЕБ та НС 14:17

7 листопада 2025 року відбулося засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини