Чернігів: стартувало голосування за проєкти Бюджету участі
Чернігівці мають можливість обрати найкращі, на їх думку, 3 великих та 3 малих проєкти і віддати за них свій голос.
Цього року на реалізацію пропозицій мешканців з міського бюджету виділяється 21 млн грн. За результатами засідань робочої групи з питань реалізації бюджету участі в місті Чернігові до загальноміського голосування допущені 69 проєктів на загальну суму майже 60 млн грн. Серед них: 28 - малих (до 300 тис. грн) та 41 - великий (з кошторисом від 300 тис. грн до 1,5 млн грн). Ознайомитися з ідеями від чернігівців, а також проголосувати за них можна на електронній платформі "Громадський проект".
Відділ звернень громадян міської ради повідомляє, що відтепер голосувати за проекти бюджету участі у нашому місті можна й завдяки Viber-боту від Приватбанку “VoteForCityBot”. Це перший в Україні бот електронної демократії, який створений для покращення процесу голосування за проєкти бюджету участі, а також для популяризації цього процесу.
Також звертаємо увагу, що у місті працюватимуть дев’ять пунктів консультативно-технічної підтримки. Місцерозташування та графік їх роботи – на фото.
Електронне голосування за проєкти Бюджету участі триватиме протягом двох тижнів – до 4 жовтня.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
Землевпорядники Чернігівщини оцифрували понад 9,8 тис. документацій із землеустрою та оцінки земель у першому півріччі 2026 року 16:54
Упродовж січня – червня 2026 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області перевели в електронну форму понад 9,8 тис. документацій Державного фонду документації із землеустрою та оцінки земель.
Від маленької сауни-бочки до сучасного комплексу відпочинку 16:33
Саме такий шлях пройшла родина Макаренків із села Хотинівка на Ніжинщині. Масштабувати бізнес Олегу та Юлії допомогли грантові програми, зокрема «Грант для ветеранів та членів їхніх сімей» від служби зайнятості.
За матеріалами СБУ 7 років ув’язнення отримав один з учасників каналу втечі ухилянтів за кордон 16:11
За доказовою базою Служби безпеки заочно засуджено до 7 років позбавлення волі одного з учасників каналу незаконного виїзду за кордон українських громадян призовного віку.
Ремонт укриття і термомодернізація ліцею: як громади Ніжинщини готуються до нового навчального року 15:43
Під час візиту на південь регіону начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус відвідав дві громади – Ніжинську і Талалаївську сільську. У фокусі – готовність ТГ до старту нового навчального сезону.
Хотіла купити запчастини до авто, натомість втратила 15 тисяч гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахраїв на інтернет-майданчиках 15:21
Шахраї часто розміщують на інтернет-платформах фейкові оголошення про продаж різних товарів та переконують покупців робити передоплату. Поліцейські вкотре закликають громадян бути пильними під час здійснення покупок у інтернет-магазинах та сплачувати за товар виключно після його отримання й перевірки.