Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 13 жовтня, 04:08:54

За минулу добу органами внутрішніх справ Чернігівської області розкрито

05.10.2012   13:25

За минулу добу органами внутрішніх справ області розкрито 20 злочинів, з них:

1 шахрайство, 1 крадіжка колективного майна, 7  крадіжок  індивідуального майна, 8  фактів  вилучення наркотиків, 1 факт вилучення зброї, 1 факт викрадення документів, 1 інший злочин. На автодорогах області сталась 3  ДТП  внаслідок  яких  4  особи були  травмовані.

За порушення громадського порядку в Чернігівській області складено 233  адмінпротоколи, з них: 8 - за дрібне хуліганство, 91 - за розпиття горілчаних виробів в громадських місцях.

Співробітниками ДАІ області за управління автотранспортом у стані алкогольного сп'яніння затримано 27 водіїв, складено 188  адмінпротоколи  за порушення правил безпеки дорожнього руху.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські Чернігівського райуправління викрили дует викрадачів мотоциклів 10:32

Оперативники Чернігівського райуправління поліції спільно з поліцейським офіцером громади викрили двох молодиків, причетних до незаконного заволодіння мотоциклами в селах Чернігівського району.

Освіта без вікових обмежень: можливості для дорослого населення Чернігівщини 10:30

Здобути нову професію, підвищити кваліфікацію або офіційно підтвердити вже набуті навички – зробити це можна в закладах професійної освіти області.

Вкрай потрібна ініціатива: жителі віддалених сіл – про мобільні бригади лікарів 10:26

Сьогодні в двох громадах області, а саме в Ріпкинській та Чернігівській, працювали мобільні бригади лікарів. Тож, отримати спеціалізовані послуги та пройти медичне обстеження змогли жителі Любеча, Добрянки, Радуля, Пакуля та інших сіл громад.

10 жовтня: цей день в Україні і світі

10 жовтня: цей день в Україні і світі 10:01

ДЕНЬ 1325 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1325 RUSSIAN AGRESSION

Поліція Чернігівщини перекрила канал збуту вибухонебезпечних боєприпасів 09:10

Поліцейські відділення №1 (с-ще Короп) Новгород-Сіверського райвідділу затримали 37-річну жительку одного з сіл Коропської громади, яка налагодила збут ручних гранат.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини