Попереджено спробу підкупу інспектора Держприкордонслужби
За процесуального керівництва військової прокуратури Чернігівського гарнізону Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону викрито та затримано громадянина України після надання неправомірної вигоди військовослужбовцю Чернігівського прикордонного загону.
Встановлено, що вказаний громадянин України у серпні 2020 року висунув інспектору прикордонної служби Чернігівського прикордонного загону пропозицію надання грошових коштів в сумі 13 200 гривень за згоду на виїзд та безперешкодне оформлення виїзду до Російської Федерації громадян України, в інтересах яких діяв підозрюваний.
Безпосередньо після надання правоохоронцю частини неправомірної вигоди в сумі 9000 гривень особу затримано відповідно ст. 208 КПК України. Предмет неправомірної вигоди вилучено.
Викриття та затримання відбулося за оперативного супроводження відділу внутрішньої та власної безпеки ДПС, Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області слідчим Територіального управління ДБР, розташованого в м. Києві.
Санкція ч. 3. ст. 369 КК України, передбачає затриманому покарання у виді позбавлення волі позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років з конфіскацією майна або без такої.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.
Прес-служба Спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.