Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 17:10:13

Виявлено 94 нових випадків COVID-19

17.09.2020   15:55Агенцiя

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 17 вересня в області зафіксовано 94 нових випадків COVID-19.

ПЛР-тест підтвердив інфікування 32 чернігівців, 27 ніжинців, дев’яти жителів Сновського району, трьох Чернігівського та шести Куликівського районів. По два випадки зафіксовано у Бобровицькому, Варвинському, Городнянському, Корюківському, Ніжинському, Прилуцькому районах, по одному - в Прилуках, Ічнянському, Менському, Ріпкинському та Носівському районах. З них одинадцять хворих перебувають на госпіталізації.

За минулу добу одужало ще 45 інфікованих: 17 чернігівців, шестеро жителів Борзнянського району та один з Козелецького, по сім одужавших у Бобровицькому, Куликівському і Носівському районах. З них шестеро лікувались у закладах охорони здоров’я.

Загалом на Чернігівщині 3069 випадки інфікування COVID-19, з них:
– 1391 пацієнт одужав;
– 1426 — лікується амбулаторно;
– 197 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 46 летальних випадків;
– 9 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19.

За минулу добу в області проведено 732 ПЛР-дослідження та 883 ІФА-тести.

– У середу Кабмін ухвалив ініційовані МОЗ зміни до постанови щодо встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів. Були запропоновані зміни щодо критеріїв та процесу прийняття рішень. Наразі чекаємо оприлюднення документу і будемо проводити детальний аналіз по кожному населеному пункту окремо, – зазначив Андрій Подорван, заступник голови Чернігівської ОДА.

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини