Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 липня, 22:06:30

«Дякуємо за службу, солдате!». ФОТО

04.10.2012   09:21

У 1-й окремій танковій бригаді 8-го армійського корпусу сухопутних військ ЗСУ відбулася урочиста відправка військовослужбовців, які звільняються в запас

У Гончарівському на Чернігівщині з лав Збройних Сил України звільнена в запас перша партія солдатів-строковиків, які вислужили встановлені строки. Право на першочергового виключення зі списків особового складу 1-ї танкової бригади отримали кращі сержанти і солдати. Головними критеріями у визначенні «пільговиків» для командирів підрозділів стали відмінні показники з предметів бойової підготовки, продемонстровані воїнами-танкістами за час усього періоду служби та зразкова військова дисципліна.

Сержанти та солдати прощалися з Бойовим прапором на плацу танкової бригади під урочисті звуки військових маршів. Командир частини полковник Андрій Грицьков вручив грамоти за зразкову службу і висловив слова вдячності від керівного складу військової частини.

Наприкінці урочистих заходів полковник Андрій Грицьков воїнам, які звільняються в запас, побажав знайти своє місце в цивільному житті, а солдатам, які залишаються в частині, - успіхів в їхній нелегкій ратній праці. Командир танкової бригади також попередив солдат про приємну новину, яка чекає вдома «кращих серед кращих». Річ в тім, що на адреси міських та сільських рад за місцем проживання теперішніх «запасників» відправлені листи-звернення, в яких командири підрозділів дякують батькам за виховання їхніх синів.

Загалом цього дня з військової частини від’їхало до рідних домівок 57 юнаків.

Григорій МАЗУР
Фото Віталія КИРИЛОВА

Останні новини Чернігівщини

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області

Інформація щодо захворювання на коронавірусну інфекцію в області 14:22

За даними Управління охорони здоров’я на 11 годину 4 липня в області зафіксовано 11 нових випадків COVID-19. З них п'ять виявлено у Варвинському районі, по одному в Сновському та Носівському районах, по два у Прилуках та Чернігові.

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею

100 років виповнилось Сосницькому краєзнавчому музею 13:58

Будинок в якому зараз знаходиться Сосницький краєзнавчий музей ім. Ю.С.Виноградського, був побудований лікарем Щербаковим у 1870 році. З 1890 року належав князю Волконському. В 1899 році він був капітально відремонтований, про що свідчать дата на металевій прикрасі при вході у будинок. Останнім кому належав будинок – це був лікар П.В.Ольденборгер.

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж

Ключі від нових гуртожитків вручили танкістам Сіверської бригади. ФОТОрепортаж 13:21

В оперативному командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Двох осіб затримано за угон таксі

Двох осіб затримано за угон таксі 13:00

Під процесуальним керівництвом Прилуцької місцевої прокуратури здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного заволодіння транспортним засобом.

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає

Цьогоріч у Сосницькій громаді грошей на бюджет участі немає 12:10

У Сосницькій громаді обрали переможців Громадського бюджету. Утім їх проєкти реалізовуватись в 2020 році не будуть.