Браконьєра-нищівника затримали “на гарячому”
Об’єктом прискіпливої уваги правоохоронців став 27-річний чоловік, який самотужки за один ранок завдав збитків рибному господарству України на суму близько 50 тисяч гривень.
Співробітники лінійного відділення міліції в річковому порту “Чернігів” не припиняють роботу з виявлення та затримання зловмисників, які, незважаючи на значну відповідальність, все одно намагаються обійти закон аби ухопити свій чималий шмат наживи.
Так, під час проведення профілактичних заходів міліції в урочищі “Квашня” в районі села Бутівка Сосницького району рано-вранці був затриманий 27-річний мешканець вище зазначеного села, який здійснював незаконний вилов риби за допомогою пристрою, виготовленого в домашніх умовах. Цей браконьєр примудрився самотужки натягати чималу кількість риби цінних порід – майже півтори сотні щук та біля трьох десятків линів, карасів та окунів. Збитки, завдані рибному господарству, склали близько 50 тисяч гривень.
Наразі міліцією збираються всі необхідні матеріали для порушення кримінальної справи за ст. 249 ч. 1 Кримінального кодексу України – незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.
Останні новини Чернігівщини
Зимові канікули в школах Чернігова продовжено до 16 січня 13:02
У закладах загальної середньої освіти Чернігова зимові канікули продовжено до 16 січня 2026 року включно.
Грант до 1 млн грн для креативних індустрій 11:33
Таку можливість українцям надає програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».
Голова Чернігівської ОВА зустрівся з Послом Китаю в Україні 11:15
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні Ма Шенкунем.
В області за понад шістьма тисячами заяв нараховано більш ніж 2,5 мільярда гривень компенсацій за пошкоджене та знищене житло 10:36
Жителі Чернігівщини за період реалізації державної програми «єВідновлення» з надання компенсацій за пошкоджене та зруйноване житло подали більш ніж 8,5 тисячі заяв. З них за понад шістьма тисячами нараховано компенсацій на загальну суму понад 2,5 мільярда гривень.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:33
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 2 особи постраждало.