Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 17 жовтня, 20:04:58

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували одну особу, а також 77 разів залучалися до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

07.09.2020   12:44Агенцiя

Упродовж минулого тижня з 31 серпня по 7 вересня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 183 чоловіка особового складу та 56 одиниць спеціальної техніки.

Вогнеборцями врятовано одну особу та ліквідовано 58 пожеж, з яких 12 зареєстровано в житловому секторі громадян, 2 на транспорті, 2 інші, 40 на відкритих територіях та 2 на торфовищах. Площа, пройдена вогнем у природних екосистемах склала понад 55 га.

Фахівці групи піротехнічних робіт та підводного розмінування Аварійно-рятувального загону спецпризначення 5 разів залучалися до виконання завдань за призначенням. Знищено у встановленому порядку 21 вибухонебезпечний предмет часів Другої світової війни, зокрема 10 артилерійських снарядів калібром 45, 76, 152 мм, 10 мінометних мін калібром 50 і 82 мм та ручну гранату Ф-1.

Крім того, підрозділи оперативно-рятувальної служби Чернігівщини 14 разів залучалися для надання допомоги громадянам та інших невідкладних робіт, а також виконання заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19.

УДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Забезпечення мобільним зв’язком та інтернетом: на Чернігівщині працювала команда Мінцифри та Мінрегіону 12:44

Стан покриття мобільним зв’язком, оптичним інтернетом в Чернігівській області, особливо в період тривалих відключень електроенергії, обговорювали 15 жовтня на зустрічі в ОВА.

СБУ викрила ще 4 організаторів «ухилянтських схем» на півночі України 12:02

Служба безпеки України заблокувала нові схеми ухилення від мобілізації та затримала 4-х організаторів оборудок.

Чернігівщина прийняла учасників навчального туру від EdUP 11:07

Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту днями став майданчиком для ще одного етапу освітньої Каруселі від проєкту EdUP.

Вберегли людей від смертельної небезпеки: вибухотехніки поліції Чернігівщини знешкодили бойові частини ворожих ударних безпілотників 10:45

Співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини вкотре успішно відпрацювали виклики за фактами виявлення нерозірваних бойових частин ворожих ударних безпілотників, збитих Силами оборони України у Чернігівській області.

«єВідновлення» на Чернігівщині: комісії громад дистанційно обстежили близько 70 зруйнованих осель на територіях активних бойових дії 10:23

Днями на брифінгу у медіацентрі ОВА йшла мова про поточні результати програми «єВідновлення» на Чернігівщині.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини