Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 00:19:30

Чернігів: відбулося офіційне відкриття скейт-парку для прихильників активного відпочинку

07.09.2020   11:20Агенцiя

У Чернігові 6 вересня офіційно відкрили скейт-парк, що у сквері навпроти ЦУМу.

Це два майданчики, де можна займатися екстремальними видами спорту: кататися на скейтбордах, самокатах, роликах і BMX-велосипедах.

Ці види спорту з кожним роком знаходять все більшу кількість прихильників серед дітей та молоді. І наше місто не є виключенням. Сучасний скейт-парк стане не лише осередком сучасної молодіжної субкультури, а й простором для прихильників здорового способу життя.

Будівництво скейт-парку - це дворічний проєкт. Загальна його вартість - 5,6 млн грн. Зараз вже витрачено - 4 млн грн. Залишилося зробити огородження, лави та освітлення. Хоча вже зараз його можна використовувати.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24

108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство

У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20

Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18

Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023

«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17

29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.

Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини