Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 5 листопада, 16:42:44

Начальника Новгород-Сіверського відділу поліції та двох його підлеглих буде звільнено за негідну поведінку

05.09.2020   09:35Агенцiя

До Новгорода-Сіверського для особистого контролю за ситуацією прибув начальник ГУНП в Чернігівській області Володимир Нідзельський.

Вночі між начальником Новгород-Сіверського відділу поліції, його заступником, керівником одного з секторів та місцевими жителями виник конфлікт і зав'язалася бійка.

Щойно до ГУНП в Чернігівській області надійшла інформація про цю подію, для її перевірки в Новгород-Сіверський одразу прибув начальник поліції області, керівник управління кадрового забезпечення, інспекція з особового складу.

Освідування на стан алкогольного сп’яніння підтвердило, що поліцейські справді вживали алкоголь. Найближчим часом вони будуть звільнені з лав Національної поліції за порушення службової дисципліни.

Наразі триває службове розслідування, його матеріали будуть направлені до Державного бюро розслідування.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Реабілітація поруч: у Сухополов’янській громаді створили соціальну тренажерну залу 15:50

Нова сучасна тренажерна зала днями відкрилася в селі Заїзд Сухополов’янської сільської ради.

Анна Казакова здобула бронзу змішаного командного турніру на чемпіонаті Європи з дзюдо 15:26

З 31 жовтня до 03 листопада у Кишиневі (Молдова) проходив чемпіонат Європи з дзюдо U23, в якому взяли участь понад 300 дзюдоїстів з 38 країн Європи.

Прокуратура у судовому порядку стягнула майже 8 млн грн за незаконну порубку лісу 14:31

Прокурорами постійно приділяється увага питанням збереження, відтворення і раціонального використання типових та унікальних природних комплексів, які мають важливе природоохоронне значення та використовуються для рекреаційних потреб населення.

Чернігів відзначає 61 рік із моменту запуску тролейбусів 14:07

61 рік тому вулицями Чернігова вперше поїхали тролейбуси. Відтоді вони стали невід’ємною частиною міського життя — щодня поєднують людей та мікрорайони.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини