Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 28 березня, 05:47:34

В Україні зафіксовано 2723 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

04.09.2020   09:30Агенцiя

МОЗ повідомляє:

4 вересня (станом на 9:00) в Україні 130 951 лабораторно підтверджений випадок COVID-19, з них 2761 летальний, 60 613 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 2723 нові випадки.
Загалом проведено 1 648 087 тестувань методом ПЛР. Усього за добу одужали 937 пацієнтів.

Наразі коронавірусна хвороба виявлена:

🔺Вінницька область — 4269 випадків;
🔺Волинська область — 5723 випадки;
🔺Дніпропетровська область — 2570 випадків;
🔺Донецька область — 1576 випадків;
🔺Житомирська область — 3550 випадків;
🔺Закарпатська область — 7888 випадків;
🔺Запорізька область — 1768 випадків;
🔺Івано-Франківська область — 9845 випадків;
🔺Кіровоградська область — 841 випадок;
🔺м. Київ — 14 477 випадків;
🔺Київська область — 6017 випадків;
🔺Львівська область — 15 312 випадків;
🔺Луганська область — 393 випадки;
🔺Миколаївська область — 1446 випадків;
🔺Одеська область — 8038 випадків;
🔺Полтавська область — 886 випадків;
🔺Рівненська область — 9535 випадків;
🔺Сумська область — 1680 випадків;
🔺Тернопільська область — 6841 випадок;
🔺Харківська область — 10 312 випадків;
🔺Херсонська область — 444 випадки;
🔺Хмельницька область — 2848 випадків;
🔺Чернівецька область — 10 786 випадків;
🔺Черкаська область — 1756 випадків;
🔺Чернігівська область — 2150 випадків.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями.
Станом на ранок 4 вересня 2020 року до Центру надійшло 3131 повідомлення про підозру на COVID-19. Всього з початку 2020 року надійшло 192 647 повідомлень про підозру на COVID-19.

Останні новини Чернігівщини

За позовом прокуратури зобов’язано укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву» 17:44

Чернігівським окружним адміністративним судом задоволено позов Корюківської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Управління містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації щодо зобов’язання укласти охоронний договір на пам’ятку архітектури національного значення – «Андріївську церкву», розташованув селі Стольне Корюківського району.

Чернігівські спортсмени — призери чемпіонату України з рукопашного бою в Києві 17:33

З 21 до 22 березня в Києві відбувся 26-й чемпіонат України з рукопашного бою.

Крок до безбар’єрності: у Куликівській лікарні облаштовують ліфт та нове реабілітаційне відділення 17:10

У Куликівській громаді активно впроваджують принципи безбар’єрності в охороні здоров’я та сучасні стандарти лікування, щоб кожен пацієнт отримував якісну та сучасну допомогу у безпечному і комфортному середовищі.

Прокуратура на захисті інтересів чернігівців щодо відведення та використання земель центральної частини міста 16:35

Північним апеляційним господарським судом відхилено апеляційну скаргу Чернігівської міської ради та залишено без змін рішенняГосподарського суду Чернігівської області, яким задоволено позов обласної прокуратури в інтересах держави в особі територіальної громади міста Чернігова до Чернігівської міської радипро визнання недійсним пункту рішення, визнання недійсною та скасування державної реєстрації земельної ділянки.

Служба зайнятості зміцнює партнерство з бізнесом Менщини 16:03

Дієвий діалог із бізнесом, реальні результати та нові перспективи співпраці – саме так можна підсумувати робочий візит директорки Чернігівського обласного центру зайнятості Людмили Ключник на Менщину.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини