Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 14 травня, 23:33:15

Створено Координаційну раду ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА

29.08.2020   09:30Агенцiя

27 серпня відбулось установче засідання Координаційної ради ветеранів антитерористичної операції, операції об’єднаних сил при Чернігівській ОДА.

Участь в обговоренні взяли директор Департаменту з питань цивільного захисту та оборонної роботи Сергій Болдирев, представники громадських організацій, ветерани АТО/ООС.

Заступник голови облдержадміністрації Андрій Подорван, вітаючи присутніх, наголосив на важливості створення Координаційної ради ветеранів АТО/ООС і забезпеченні системної роботи цього дорадчого органу.

– Координаційна рада — це майданчик для спілкування і комунікації ветеранів АТО/ООС області, перш за все — між собою, а також для підвищення координації і співпраці з органами державної влади щодо реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни та учасників АТО/ООС, впливу на ці процеси та висловлювання своєї консультативно-дорадчої думки ветеранською спільнотою, – сказав Андрій Подорван.

Під час засідання присутні розглянули пропозиції щодо складу Координаційної ради та підняли проблемні питання щодо захисту соціальних, медичних, земельних, житлових прав та гарантій учасників бойових дій.

Головою обласної Координаційної ради одноголосно обрали Володимира Мироненка, члена громадської організації "Спілка ветеранів АТО «Добробат «Чернігів». Його заступником став Іван Ващенко, який є секретарем ГО «Корюківська спілка воїнів-учасників АТО», а також обрали секретаря ради – Костянтина Давиденка, представника ГО «Ветеранське братство».

Учасники засідання розглянули Положення про Координаційну раду ветеранів АТО/ООС при Чернігівській ОДА та внесли свої пропозиції та доповнення.

Зазначимо, Координаційна рада має на меті налагодити ефективну взаємодію органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з громадськістю, врахувати громадську думку під час реалізації державної політики у сфері підтримки ветеранів війни та членів їхніх сімей у Чернігівській області. Акцент у даній співпраці на ветеранських організаціях саме з районів та міст області.

Андрій Подорван підкреслив, що обласна державна адміністрація відкрита до співпраці зі всіма ветеранськими організаціями для максимального розв'язання проблем ветеранів та їх сімей.

Питання створення об’єднання організацій ветеранів війни та силових структур обласного рівня обговорювалось під час зустрічі голів ветеранських організацій війни та силових структур 7 серпня цього року.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 251 нових випадків COVID-19

Виявлено 251 нових випадків COVID-19 19:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 14 травня в області зафіксовано 251 новий випадок COVID-19.

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами

У Чернігові патрульні поліцейські застрелили 45-річного чоловіка, який ішов на них із ножами 18:59

Про це повідомив речник патрульної поліції Чернігівської області Віталій Копистко. "Коли патрульні прибули на виклик щодо погрози вбивством людині в одній із квартир житлового будинку, агресивний чоловік пішов на них з ножами в обох руках. На вимогу покласти ножі він не відреагував, тож патрульні мусили застосувати зброю", - розповів пресофіцер.

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області

У Чернігівській ОДА надали пропозиції щодо ефективного управління водними ресурсами області 16:43

13 травня під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького

Вдруге на Чернігівщині митцям музичного мистецтва і просвітництва вручили обласну щорічну премію ім. Левка Ревуцького 15:44

14 травня у Чернігівській ОДА відбулося вручення обласної щорічної Премії ім. Левка Ревуцького номінантам 2020 року.