Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 серпня, 23:56:04

Залишено в силі вирок стосовно громадянина Литовської Республіки, якого засуджено до 10 років позбавлення волі

29.08.2020   08:07Агенцiя

Вирок набрав законної сили.

Чернігівський апеляційний суд залишив в силі вирок колегії Чернігівського районного суду стосовно іноземця, який у травні 2018 року, прямуючи з Російської Федерації до України, перемістив через митний кордон України особливо небезпечні наркотичні засоби: понад 3 кг героїну, майже по 1 кг макової соломи та кодеїну, близько 3 кг морфіну. Заборонені речовини зловмисник перевозив у спеціально обладнаному тайнику автомобіля «BMW».

У ході апеляційного судового розгляду прокурором спростовано усі доводи захисника обвинуваченого, яким оскаржувався вирок суду першої інстанції та ще раз підтверджено наявність беззаперечних доказів винуватості особи у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Відтак, призначене особі покарання у виді 10 років позбавлення волі з конфіскацією усього належного йому майна залишено без змін.

Пресслужба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини