Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 22 вересня, 05:53:11

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

28.08.2020   10:30Агенцiя

27 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 10 проектів рішень, а саме: Про надання дозволу на будівництво гаража в автогаражному кооперативі м. Ніжина; Про визначення тимчасових місць для розміщення друкованих матеріалів передвиборчої агітації, їх обладнання та затвердження переліку таких місць на території Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади; Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти бюджету Ніжинської міської ОТГ у 2020-2021 н.р.; Про відзначення Почесними грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради з нагоди ювілеїв, Про приватизацію нежитлової будівлі, що розташована за адресою м. Ніжин, вулиця Успенська, будинок 8, шляхом викупу; Про надання дозволу на зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання; Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини; Про фінансування заходу з нагоди відзначення Дня підприємця; Про надання фінансової допомоги на безповоротній основі для розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.

Також члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із застосуванням телемедицини, комунальному некомерційному підприємству «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького»». Метою прийняття даного рішення є забезпечення реалізації права людини на доступність медичної допомоги. Враховуючи те, що за договором з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг за направленням лікаря, який надає первинну медичну допомогу, або лікуючого лікаря в порядку, встановленому Міністерством охорони здоров’я. Тож виникла необхідність затвердження платної медичної послуги на консультативні прийоми за зверненнями громадян без направлення лікаря. Тарифи на платні медичні послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, економічно обґрунтовані та затверджується, виходячи з фактичних витрат на проведення послуг.

У «Різному розглянули листи клопотання щодо оголошення Подяки голови Чернігівської обласної державної адміністрації та нагородження Почесними грамотами Чернігівської обласної державної адміністрації.
Всі рішення прийнято.   

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 вересня в області зафіксовано 61 новий випадок COVID-19.

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу 16:55

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку 15:58

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень 15:46

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району.

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району. 15:45

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачені, юнаки 2002 року народження, в період часу з 02.10.2020 по 24.06.2021, за попередньою змовою між собою, в нічний час, скориставшись відкритою квартиркою вікна магазину розташованого в с. Заїзд, вул. Михайлівська, 43, скоювали крадіжки продуктів харчування: цигарки, пиво, сухарики, чіпси, тощо, які потім самі і споживали, кожного разу викрадаючи продуктів на в суму від 390грн. до 450 грн., а всього викрали на загальну суму 8712 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини