Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 06:02:08

Ніжин: відбулось засідання виконавчого комітету

28.08.2020   10:30Агенцiя

27 серпня відбулось чергове засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

На порядок денний винесено 10 проектів рішень, а саме: Про надання дозволу на будівництво гаража в автогаражному кооперативі м. Ніжина; Про визначення тимчасових місць для розміщення друкованих матеріалів передвиборчої агітації, їх обладнання та затвердження переліку таких місць на території Ніжинської міської об'єднаної територіальної громади; Про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти на харчування за кошти бюджету Ніжинської міської ОТГ у 2020-2021 н.р.; Про відзначення Почесними грамотами виконавчого комітету Ніжинської міської ради з нагоди ювілеїв, Про приватизацію нежитлової будівлі, що розташована за адресою м. Ніжин, вулиця Успенська, будинок 8, шляхом викупу; Про надання дозволу на зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання; Про розгляд матеріалів комісії з питань захисту прав дитини; Про фінансування заходу з нагоди відзначення Дня підприємця; Про надання фінансової допомоги на безповоротній основі для розвитку туристичної інфраструктури на території Ніжинської міської об’єднаної територіальної громади.

Також члени виконавчого комітету підтримали рішення «Про встановлення тарифів на платні медичні послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, зокрема із застосуванням телемедицини, комунальному некомерційному підприємству «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького»». Метою прийняття даного рішення є забезпечення реалізації права людини на доступність медичної допомоги. Враховуючи те, що за договором з Національною службою здоров’я України про медичне обслуговування населення за програмою медичних гарантій пацієнт набуває прав на отримання медичних послуг за направленням лікаря, який надає первинну медичну допомогу, або лікуючого лікаря в порядку, встановленому Міністерством охорони здоров’я. Тож виникла необхідність затвердження платної медичної послуги на консультативні прийоми за зверненнями громадян без направлення лікаря. Тарифи на платні медичні послуги з консультативних прийомів лікарів-спеціалістів за зверненнями громадян, що надаються без направлення лікаря, економічно обґрунтовані та затверджується, виходячи з фактичних витрат на проведення послуг.

У «Різному розглянули листи клопотання щодо оголошення Подяки голови Чернігівської обласної державної адміністрації та нагородження Почесними грамотами Чернігівської обласної державної адміністрації.
Всі рішення прийнято.   

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 18:52

За даними Управління охорони здоров'я Чернігівської ОДА в області станом на 15 травня зафіксовано 211 нових випадків COVID-19.

Нові авто для

Нові авто для "швидкої" 12:34

Днями КНП «Чернігівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» отримав чергову партію з п’яти автомобілів оновленої модифікації, які надійшли до закладу за рахунок коштів, що виділені Національною Службою здоров’я України.

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі

Забезпечення ефективності протидії проявам корупції на публічній службі 12:29

Реалізація положень антикорупційного законодавства, питання попередження корупційних правопорушень в діяльності працівників органів публічної влади обговорювалися під час дистанційного навчання «Забезпечення ефективності та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 12:13

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 травня по 8:00 15 травня 2021 року.

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району

В облдержадміністрації презентували книгу, присвячену репресованим жителям Чернігівського району 12:09

14 травня, напередодні Дня пам’яті жертв політичних репресій в облдержадміністрації відбулася презентація книги другої науково-популярного видання «Долі репресованих земляків. Чернігівський район».