Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 27 березня, 15:46:07

Поліція в результаті масштабної пошукової операції знайшла бабусю, що заблукала в лісі

26.08.2020   19:07Агенцiя

У Ріпкинському районі пошукові команди поліцейських, рятувальників, прикордонників та громадськості майже за добу знайшли 84-річну бабусю, що напередодні зникла у лісовому масиві.

25 серпня до поліції звернувся мешканець Чернігова і повідомив, що його мати ще зранку поїхала по гриби в Олешню Ріпкинського району, однак увечері не повернулася додому у визначений час.

На пошуки зниклої жінки був одразу піднятий по тривозі особовий склад Ріпкинського відділення поліції.
Розшукові заходи здійснювали наряди груп реагування патрульної поліції, слідчо-оперативна група, співробітники кримінальної поліції главку, кінологи з собаками. Також до них долучилися рятувальники, прикордонники, лісники, родичі жінки і небайдужі громадяни.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Нідзельський
 на місці події особисто організував та координував роботу пошукових команд.

– Величезний лісовий масив було поділено на сектори. Пошуковці об’єдналися у команди, кожна з яких ретельно прочісувала свій сектор, – повідомив начальник ГУНП. – Загалом понад 100 чоловік, попри зливу і темряву, усю ніч не припиняли пошуки.

Завдяки злагодженим діям усіх пошуковців бабусю живою і неушкодженою вдалося знайти сьогодні по обіді, менш ніж за добу від моменту її зникнення. Літня жінка подякувала всім учасникам пошуків та запевнила, що почувається добре. Від госпіталізації вона категорично відмовилася і разом з сином поїхала додому.

Поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

9 років позбавлення волі: апеляційний суд залишив без змін вирок жительці Ніжинщини за вбивство співмешканця 15:41

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок, яким 45-річну жительку Ніжинського району визнано винною в умисному вбивстві свого співмешканця(ч. 1 ст. 115 КК України).

Безбар’єрність, що змінює життя: історія першого робочого місця Марії Бикус 15:19

Іноді один шанс може змінити життя. Для 21-річної Марії Бикус з Борзни таким шансом стала перша робота, яку вона знайшла за сприяння служби зайнятості.

Написати бізнес-план допоможуть в офісах «Зроблено в Україні» 14:54

Безкоштовно, оперативно та якісно — саме так в офісах підтримки малого і мікробізнесу «Зроблено в Україні» допомагають майбутнім підприємцям зробити перший крок до власної справи.

Чернігівські тенісисти з повним комплектом медалей на чемпіонаті України 14:32

З 17 до 21 березня у місті Буча відбувся чемпіонат України з настільного тенісу.

Про партнерство у відновленні – на зустрічі з представниками УВКБ ООН та МЗС Німеччини 14:10

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із Генеральною директоркою з питань запобігання кризам, стабілізації, миробудування та гуманітарної допомоги МЗС Німеччини Юлією Монар та заступником

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини