Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 7 травня, 07:19:38

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

26.08.2020   09:19Агенцiя

25 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Керівники медичних закладів поінформували про стан епідеміологічної ситуації в місті.

Станом на 25.08.2020 р. в інфекційному відділенні перебуває на лікуванні 25 пацієнтів з підтвердженим методом ПЛР діагностування на COVID-19, з них 3 пацієнта з інших населених пунктів. Пацієнтів з вкрай важким перебігом захворювання на даний час в лікарні немає. Всі пацієнти перебувають на кисневій підтримці та отримують відповідні лікування згідно протоколів МОЗ.

В провізорному відділенні міської лікарні перебуває на лікуванні 37 осіб. З діагнозом пневмонія – 25 випадків, COVID-19 – 12 випадків. На кисневій підтримці перебувають 2 особи. За минулий тиждень в лікарні померло 2 особи з діагнозом COVID-19.

В режимі самоізоляції у місті перебуває 224 контактних осіб. 31 особа з підтвердженим діагнозом COVID-19 перебувають на амбулаторному лікуванні під наглядом сімейних лікарів та на контролі у чергового лікаря центру первинної медико-санітарної допомоги.

Також відмічається збільшення кількості хворих на ГРВІ.

Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко звернувся до мешканців міста та закликав вчасно звертатися за медичною допомогою до сімейного лікаря, не займатися самолікуванням, а також чітко дотримуватись всіх призначень лікарів та медичного персоналу.

Для забезпечення населення міста необхідною медичною допомогою в міськлікарні додатково проведено розгортання ліжок – ліжковий фонд по наданню медичної допомоги хворим на COVID-19 збільшений до 50 ліжок. Для надання медичної допомоги хворим з пневмоніями та з підозрами на COVID-19 розгорнуто 25 ліжок. Додатково задіяні медичні кадри з терапевтичного та офтальмологічного відділень по лікуванню пацієнтів із патологією дихальної системи.

Через значне збільшення хворих на пневмонію та COVID-19 з 17 серпня по 1 вересня ніжинська міська лікарня виключно приймає мешканців територіальної громади. На даний час інфекційне та провізорне відділення працюють з перенавантаженням. Розроблені схеми щодо збільшення ліжкового фонду. У випадку значного збільшення пацієнтів будуть додатково розгортатися відділення.

Олександр Михайлович надав інформацію стосовно роботи ІФА лабораторії. На минулому тижні було зроблено пробне тестування. 25 серпня повторно будуть обстежені зразки, які направлять до Чернігівського лабораторного центру для підтвердження результату аналізу. У випадку співпадіння результатів буде отримано дозвіл на роботу ІФА лабораторії.

Ніжинським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та робочою групою проводяться комісійні перевірки транспортних засобів, закладів громадського харчування, продовольчі ринки, фізичних осіб підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування. Закінчено перевірку готовності освітніх закладів міста до нового навчального року.

Завідувач Ніжинського міськрайонного відділу ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України" Юрій Наріжний доповів, що наразі продовжує загострюватися ситуація з розповсюдженням коронавірусної хвороби. Фахівці лабораторного центру констатують, що особи, які контактували з хворими на коронавірус, не дотримуються режиму самоізоляції.

Анатолій Лінник зазначив, що на сьогоднішній день ситуація по навантаженості медичних закладів міста вже є значною. Вживаються додаткові заходи щодо забезпечення ліжками. «На жаль, на минулому тижні ми маємо 2 смерті з підтвердженим діагнозом COVID-19. Обидва пацієнти були доставлені до міськлікарні у важкому стані. Тож при перших симптомах респіраторного захворювання важливим є своєчасне звернення до сімейного лікаря та надання якісної медичної допомоги», - наголосив Анатолій Валерійович. Також очільник міста звернувся до присутніх керівників та всіх ніжинців на неухильному дотриманні карантинних вимог.
 

Останні новини Чернігівщини

7 травня - День радіо

7 травня - День радіо 07:17

З 1945 року День радіо відзначається щорічно 7 травня і вважається святом працівників всіх галузей зв’язку, радіоаматорів і радіожурналістів.

Виявлено 25 нових випадків COVID-19

Виявлено 25 нових випадків COVID-19 17:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 6 травня в області зафіксовано 25 нових випадків COVID-19.

Національний заповідник

Національний заповідник "Чернігів стародавній" відновлює екскурсійну діяльність 17:10

З 6 травня відновлюється екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА

Стан виплати заробітної плати працівникам Чернігівської області. ДОВІДКА 16:36

Заборгованість із виплати заробітної плати працівникам підприємств, установ та організацій Чернігівської області на 1 квітня 2021 року становила 10,7 млн.грн.