Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 травня, 11:52:32

Чернігівщина вшанує героїв-земляків, які загинули в зоні АТО/ООС, Почесною відзнакою обласної ради "За мужність і вірність Україні"

26.08.2020   09:01Агенцiя

25 серпня перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук провів чергове робоче засідання комісії з питань нагородження Почесною відзнакою Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні», яку очолює.

Попереднє із них відбулося 17 липня поточного року, на якому члени комісії визначили 31-го Героя російсько-української війни до цієї нагороди посмертно.

Під час сьогоднішнього засідання його учасники ознайомилися із біографіями та характеристиками ще 52-х загиблих на Східному фронті воїнів-земляків, а також із протоколами громадських організацій, в числі яких «РОДИНА ВОЇНА» та «ЄДИНА РОДИНА ЧЕРНІГІВЩИНИ», що подали до обласної ради клопотання щодо нагородження Почесною відзнакою захисників, які проявили мужність і героїзм під час захисту Батьківщини. Всі вони одноголосно були представлені до Почесної відзнаки вищого органу публічної влади Придесення «За мужність і вірність Україні».

Нагадаємо, що ще на початку листопада минулого року, враховуючи відповідне звернення громадської організації «РОДИНА ВОЇНА», розпорядженням голови обласної ради було створена робоча група стосовно заснування відзнаки територіальної громади Чернігівщини для нагородження військовослужбовців, добровольців, правоохоронців, медичних працівників, волонтерів - жителів та уродженців області, які проявили звитягу, мужність та героїзм, захищаючи територіальну цілісність, незалежність і суверенітет України. Саме членами групи були напрацьовані ключові аспекти проєкту Положення про заснування Почесної відзнаки, умови та порядок подання кандидатур, виготовлення і придбання нагрудного знаку до Почесної відзнаки, оформлення відповідного посвідчення. А вже18 грудня 2019 року 21-ю сесією обласної ради сьомого скликання було прийняте рішення «Про заснування Почесної відзнаки Чернігівської обласної ради «За мужність і вірність Україні».

Нагороду вручають згідно з рішенням обласної ради. Отож, як було зазначено, після прийняття депутатами відповідного документа, церемонія вручення Почесної відзнаки рідним загиблих героїв може відбутися до Дня захисника України, Дня Збройних Сил України або ж безпосередньо на пленарному засіданні обласної ради.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

З

З "Червоною рутою" – у День Європи в Україні 11:28

З 2003-го року кожної третьої суботи травня в Україні офіційно відзначається День Європи – свято, що підкреслює стратегічний курс України на європейську інтеграцію.

У Чернігові показали тризуб XI сторіччя та ще майже 200 нових археологічних знахідок

У Чернігові показали тризуб XI сторіччя та ще майже 200 нових археологічних знахідок 10:41

На виставці, яка 14 травня відкрилась у Чернігівському історичному музеї імені Тарновського, представлено близько 200 цікавих, подекуди унікальних знахідок минулого польового сезону.

В Державному науково-дослідному інституті з початку російсько-української війни проведено понад 700 випробувань ОВТ

В Державному науково-дослідному інституті з початку російсько-української війни проведено понад 700 випробувань ОВТ 10:36

Озброєння та військова техніка Збройних Сил України продовжує активно модернізовуватися, а певні зразки – взагалі замінюються на новітні.

Ботулізм вже забирає життя чернігівців

Ботулізм вже забирає життя чернігівців 10:25

Незважаючи на численні попередження медиків щодо небезпеки поширення ботулізму, громадяни продовжують страждати від цього захворювання, причому з вкрай небажаними наслідками.

Безробітні на громадських роботах збирали макулатуру, садили ліс, оформляли субсидії…

Безробітні на громадських роботах збирали макулатуру, садили ліс, оформляли субсидії… 10:13

Організація громадських та інших робіт тимчасового характеру - це одна з низки соціальних послуг, які пропонує служба зайнятості.