Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 травня, 15:03:50

Аудитори виявили порушень на суму 1,1 млн грн у Відділі освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської РДА

22.08.2020   11:45Агенцiя

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово-господарської діяльності Відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Чернігівської районної державної адміністрації за період з 01.07.2017 по 31.05.2020 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 1,1 млн грн.

Бе належного обґрунтування та документального підтвердження збільшення ціни за природний газ Відділом освіти укладено 6 додаткових угод з постачальником ТОВ «АС», що призвело до оплати за завищеними цінами природного газу на загальну суму 417 тис. грн.

Слід зазначити, що Чернігівською місцевою прокуратурою подано позов в інтересах держави в особі Відділу освіти та Північного офісу Держаудитслужби до ТОВ «АС» про визнання недійсними додаткових угод до договору на постачання природного газу та стягнення надмірно сплачених коштів.

Кошти, утримані із заробітної плати працівників та відшкодування лікарняних після завершення попереднього бюджетного періоду, не перераховувалися в дохід місцевого бюджету, внаслідок чого місцевим бюджетом недоотримано коштів на загальну суму 151 тис. грн.

Відділом освіти кошти освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 103 тис. грн. використано на здійснення додаткової оплати праці, не пов’язаної з педагогічною роботою, без виділення на їх виплати додаткових асигнувань з місцевого бюджету.

Крім того, встановлено проведення зайвої оплати внаслідок завищення вартості та обсягів виконаних робіт з поточного та капітального ремонту на загальну суму 103 тис. грн.

Внаслідок недотримання нормативних документів, що визначають норми харчування у закладах освіти, Відділом освіти зайво використано коштів на загальну суму 30 тис. гривень. Зокрема, здійснювалося завищення норм, а також придбання та списання продуктів харчування (томати консервовані, копченої ковбаси, соус томатний), які не передбачені нормами.

За недотримання законодавства з фінансових питань на 2 посадових осіб складено протоколи про адміністративне правопорушення.
Ініційовано застосування заходів впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань.

Матеріали передані до Слідчого управління Національної поліції в Чернігівській області.

Завдяки належному реагуванню на вимоги аудиторів в ході ревізії відшкодовано порушень на суму 386 тис. гривень. Об’єкту контролю направлено письмові вимоги щодо усунення виявлених порушень законодавства.

Останні новини Чернігівщини

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно

COVID-19 у Чернігові: показники зменшуються, але повільно 15:02

Станом на 18 травня Чернігівська область, як і більшість областей України, знаходиться у жовтій зоні за рівнем епідемічної небезпеки по розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Меморіальний захід

Меморіальний захід "Пам’ятаємо! Боремося! Крим — це Україна!" 13:46

Меморіальний захід з нагоди Дня боротьби за права кримськотатарського народу та Дня пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу відбувся в обласному центрі за участю голови облдержадміністрації Анни Коваленко, керівництва обласної та міської рад, представників духовенства, ГО «Кримська громада», інших громадських об’єднань, військовослужбовців Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки, вихідців з Криму, учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил.

Правоохоронці викрили групу зловмисників, які утримували в неволі два десятки людей

Правоохоронці викрили групу зловмисників, які утримували в неволі два десятки людей 13:35

В спальному районі Чернігова у приватному будинку із заґратованими вікнами правоохоронці припинили діяльність так званого «реабілітаційного центру з ідеологічним одужанням», де проти волі утримувалися два десятки людей віком від 18 до 50-ти років.

За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

За минулу добу рятувальники 7 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 13:20

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 2 пожежі в житловому секторі громадян.

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень

За 4 місяці рахунок держави поповнився на майже 24 мільйони гривень 13:13

«Гаманець» держави поповнюється з різних джерел, зокрема рахунком оплати відповідних послуг, обов’язкових щомісячних платежів, а також через накладені за вчинення адміністративних правопорушень штрафи.