Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 23:24:12

Кошти на “Пролісок” знайдено

21.08.2020   13:12Агенцiя

Голова Чернігівської ОДА підписав та передав на підпис Голові облради спільне розпорядження, яким направляємо 1,1 млн грн. на заробітну плату працівникам КНП «Обласний дитячий санаторій «Пролісок» Чернігівської обласної ради.

При наявних у закладу 1,2 млн. грн. цього вистачить на виплату заробітної плати всім працівникам до кінця року в умовах простою.

Таким чином захищається колектив від скорочення та зберігаємо заклад.

Також сьогодні спільним розпорядженням направлено 1,7 млн грн. на заробітну плату працівникам КНП «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія».

Всі вказані фінансові ресурси – взяті з видатків на галузь освіти. Кошти вдалось віднайти за рахунок невеликої економії, яка утворилась по інтернатних закладах у зв’язку зі зміною режиму роботи під час карантину.

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини