Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 1 квітня, 23:01:42

Розпочав роботу IV Чернігівській літній табір "Молодість. Активність. Профспілка"

21.08.2020   09:20Агенцiя

20 серпня в Чернігівській навчально-методичний центр профспілок з'їхалися молоді профспілкові лідери з усіх куточків України. Приводом зустрічі профспілковців став четвертий літній табір "Молодість активність профспілка".

З вітальним словом до учасників заходу звернувся голова Федерації профспілкових організацій Чернігівської області Ігор Москаленко. За його словами вже стало доброю традицією проводити профспілкові заходи, в тому числі літні профспілкові табори у м. Чернігові. Очільник Федерації наголосив на важливості таких заходів оскільки вони сприяють якісній підготовці молодих профспілкових лідерів, які в подальшому будуть впроваджувати нові сучасні ідеї у профспілковій молодіжній роботі на всіх рівнях.

Окремо варто зазначити, що цього року практика проведення Чернігівських профспілкових літніх таборів була відзначена на рівні обласної влади. Так практика проведення Чернігівського літнього табору «Молодість. Активність. Профспілка», була визнана кращою у номінації "Освіта та просвітницька діяльність з прав людини, захист прав людини, просування рівності та недискримінації в українському суспільстві" у конкурсі кращих практик молодіжної роботи Чернігівської області. Це свідчить про визнання заходу та цікавість і оригінальність його концепції. Адже табір передбачає вдале поєднання профспілкового навчання та відпочинку на свіжому повітрі.

Федерація профспілкових організацій Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

«Творча майстерня» для дітей: поліцейські Чернігівщини продовжують проводити арт-терапевтичні заходи 12:19

Психологи Головного управління Національної поліції Чернігівської області продовжують роботу в напрямку арт-терапії «Творча майстерня» для дітей поліцейських, які на собі відчули всі страхи бойових дій у Чернігові та потребують психологічної підтримки.

Як пройти реабілітацію після ампутації та встановити протез за державної підтримки 12:07

Війна кардинально змінила життя мільйонів українців — як цивільних, так і військових.

Дитячим будинкам сімейного типу Чернігівщини надали допомогу від першої леді України Олени Зеленської 12:05

У Чернігівській області вже вдруге дитячі будинки сімейного типу отримали благодійну допомогу від першої леді Олени Зеленської.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини