Виявлено 9 нових випадків COVID-19
За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 12 годину 18 серпня в області одужало 38 хворих на COVID-19.
Повторні ПЛР-тести підтвердили одужання 38 інфікованих: чотирнадцяти чернігівців, одинадцяти прилучан, семи жителів Козелецького району та шести ніжинців. З них дев’ятеро хворих перебували на госпіталізації, решта — на амбулаторному лікуванні.
За минулу добу виявлено дев’ять нових випадків захворювання коронавірусною інфекцією. Усі вони жителі Чернігова. П’ятеро осіб перебувають на лікуванні у медзакладі, решта — на самоізоляції вдома.
У Чернігові ще одна втрата спричинена хворобою COVID-19. Померла 66- річна жінка. До лікаря вона звернулась у вкрай тяжкому стані та мала супутні патології, що ускладнили перебіг хвороби. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким померлої.
Загалом на Чернігівщині 1250 випадків інфікування коронавірусом, з них:
– 737 пацієнтів одужали;
– 385 — лікується амбулаторно;
– 103 — перебуває на госпіталізації у медзакладах;
– 19 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 6 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 7 - м. Чернігів, 3 – Прилуки, 1 – Прилуцький район);
– 6 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Бобровицький район, 1 - Борзнянський район, 4 - м. Чернігів).
На сьогодні в області 488 активних випадків COVID-19. За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 166 ПЛР-досліджень та 47 ІФА-тестів.
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).