У Чернігівській ОДА розглянули питання ефективного управління ділянками водного фонду
Днями під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олександра Савченка відбулось засідання обласної комісії з питань управління водними ресурсами та розвитку водного господарства.
На засіданні розглянули варіанти формування переліку перспективних земельних ділянок водного фонду (водних об’єктів) Чернігівської області для здачі їх в оренду на конкурентних засадах. Також визначили необхідність укладати додаткові угоди до договорів оренди земель водного фонду в частині зміни орендодавця та перерахунку орендної плати за водний об’єкт.
За результатами обговорення прийняли рішення включити три земельні ділянки на території Варвинського, Талалаївського та Прилуцького районів загальною площею понад 20 гектарів до переліку земельних ділянок, які виставляються на земельні торги окремими лотами. Враховуючи, що на всіх водних об’єктах, що розташовані на цих ділянках існують гідроспоруди, було вирішено, паралельно з процедурою підготовки лотів до продажу, визначити їх балансоутримувачів.
- В області ще залишаються укладені договори на оренду земельних ділянок водного фонду, які потребують приведення їх у відповідність до вимог чинного законодавства України.
Члени комісії вирішили звернутись до органів прокуратури врегулювання цього питання. І спільно з юридичним відділом облдержадміністрації будуть напрацьовані пропозиції щодо внесення змін до згаданих договорів у судовому порядку, - зазначив Олександр Савченко.
Усі присутні погодились з тим, що задля ефективного управління водними ресурсами необхідно залучити органи місцевого самоврядування та активізувати роботу з орендарями водних об’єктів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.