Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 травня, 19:31:24

"Сіверщина гостинна" - проєкт, що успішно реалізовується

17.08.2020   09:41Агенцiя

«Розвиток сільського та зеленого туризму на Чернігово-Сіверщині: перспективи, успішні кейси, тенденції розвитку».

За такою тематикою відбувся семінар 14 серпня у селі Слобідка Новгород-Сіверського району. Експерти з обласного центру, учасники - з Менщини, Сосниччини, Семенівщини, Новгород-Сіверщини, деяких інших районів та ОТГ Чернігівської області не просто дискутували про сучасні тенденції розвитку сільського та зеленого туризму на Чернігово-Сіверщині, а й презентували новий туристичний маршрут «Наше коріння», відкривали зелену садибу родини Мишко, надихались історіями успіху, релаксували в апібудиночку та, звісно, смакували пиріжками й млинцями з маком та трав’яним чаєм і медом.

Декілька годин плідної роботи, десятки практичних порад, креативні ідеї та шалені мрії. Мотивація населення Чернігівщини, зокрема, Новгород-Сіверського району на активізацію співпраці в напрямку розвитку зеленого туризму на території області та більш активної участі жителів у створенні цієї галузі; напрацювання рішення для розвитку туристичного потенціалу громад, що обрали туризм одним з напрямків свого стратегічного розвитку та навчання їх представників вибудовувати комунікації, що сприятимуть пізнаванності громад серед потенційних туристів – такі цілі ставили перед собою організатори семінару - ГО «Княжий град» та сектор культури Новгород-Сіверської районної державної адміністрації Чернігівської області.

А ця активність була проведена в рамках проекту «Сіверщина гостинна», що реалізовується за програмою конкурсів проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання яких надається фінансова підтримка з обласного бюджету Чернігівщини у 2020 році.

Хочеться сподіватися, що учасники семінару повернулись додому вмотивованими та готовими до дій, а професійна підтримка експертів з Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації та медіа центру «Моє місто» Павла Веселова, Тетяни Коржинської та Вікторії Сидорової - активістів, які розвиватимуть сільський туризм на Чернігово-Сіверщині буде здійснюватись і надалі.

Останні новини Чернігівщини

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист

Як ефективно впоратися з багатозадачністю: допоможе чек-лист 10:48

Щодня ми виконуємо багато завдань, які потребують від нас концентрації уваги. Через завантаженість можна легко забути про важливий момент або взагалі про саму справу, в результаті чого можуть виникнути проблеми.

Смачні рецепти вихідного дня: 12 смачних заправок для овочевих салатів 10:34

Ось і настане скоро літо - той чарівний час, коли велика кількість овочів дозволяє нам вести здоровий спосіб життя і харчуються не калорійною їжею. Як ви розумієте, мова зараз йде про салати.

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад

Як зберігати свіжу зелень. ТОП-5 порад 10:29

Петрушка, базилік, кріп, кінза, рукола не лише додають стравам особливого смаку, а й вельми корисні. Для довготривалого зберігання зелені застосовують замороження та сушіння.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 травня 10:18

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 17 по 23 травня 2021 року.