Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 00:09:01

З державного бюджету упереджено стягнення понад 1 мільйона гривень

15.08.2020   14:53Агенцiя

Органами прокуратури області проводиться системна робота, спрямована на недопущення порушення інтересів держави у ході розгляду судами справ за позовами інших осіб.

З цією метою, використовуючи повноваження, надані статтею 23 Закону України «Про прокуратуру», прокурором здійснюється вступ у розгляд судових справ, насамперед тих, де вирішується питання стягнення коштів з бюджету на користь приватних юридичних та фізичних осіб.

Лише за поточний період 2020 року у справах наведеної категорії, розглянутих за участі прокурорів, судами відмовлено у стягненні з бюджету на користь позивачів понад 1 мільйона гривень.
Як приклад, завдяки вступу регіональної прокуратури у справу про стягнення з Державної казначейської служби України 1 млн грн. шкоди, заподіяної незаконними на думку позивача діями пенітенціарного закладу, у задоволенні позову було відмовлено.

Окрім того, органами прокуратури області з метою недопущення порушення майнових інтересів держави та територіальних громад здійснюється моніторинг судових рішень, розміщених в Єдиному державному реєстрі.

Так, за принципової позиції прокуратури області, постановою Північного апеляційного господарського суду від 01.07.2020 задоволено апеляційну скаргу прокуратури області та скасовано рішення суду першої інстанції про задоволення позову приватного суб’єкта господарювання щодо визнання за ним першочергового права на отримання в оренду цілісного майнового комплексу комунального підприємства «Чернігівський обласний навчально-курсовий комбінат» площею майже 800 м2  вартістю 5,4 млн грн.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини