Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 05:40:21

Погашення заборгованості з єдиного внеску обговорили під час зустрічі

14.08.2020   08:42Агенцiя

Питанням заборгованості зі сплати єдиного внеску була присвячена зустріч начальника Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмили Слотюк та заступника начальника Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції - начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Чернігівській області Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) Ігора Бондарева. Керівники обговорили проблемні питання погашення заборгованості з ЄСВ в частині фізичних осіб-підприємців та самозайнятих осіб.

У ході зустрічі досягнуто порозуміння та розроблено детальні кроки співпраці із забезпечення повноти надходжень єдиного внеску.

Визначено можливості створення спільної робочої групи з метою оптимізації взаємодії щодо мобілізації коштів до бюджетів усіх рівнів та спеціального фонду. Учасники зустрічі акцентували увагу, що на сьогоднішній день за рахунок вжитих заходів органами ДВС забезпечено надходження ЄСВ у розмірі 3,3 млн гривень.
   
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області наголошують, що єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника. Ненадходження до бюджету сум єдиного внеску негативно впливає на забезпечення соціальних потреб суспільства.           
 

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини