Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 3 квітня, 16:51:09

Суд підтримав позицію прокурора щодо необхідності відшкодування 76 тисяч гривень за несвоєчасне виконання зобов’язань

14.08.2020   08:25Агенцiя

Реалізуючи функцію представництва інтересів держави в суді, прокуратурою області виявлено недобросовісного забудовника, що намагався ухилитися від сплати до місцевого бюджету 700 тис. грн пайового внеску у створення та розвиток інфраструктури населеного пункту.

З метою їх стягнення, прокурор обґрунтовано звертався з позовними заявами до суду, які наразі задоволені.
При цьому, враховуючи тривалий строк прострочення виконання зобов’язань, прокурором подано до суду ще один позов про стягнення із забудовника штрафних санкцій та пені в сумі 76 тисяч гривень.

За результатами розгляду справи, господарським судом Чернігівської області 31.07.2020 позов прокурора задоволено у повному обсязі.

Водночас, з метою не виконання взятих на себе зобов’язань відповідач звернувся до суду з позовом про визнання договору про пайову участь недійсним з підстав його укладення під впливом тяжкої обставини і на вкрай невигідних умовах. Господарський суд Чернігівської області, підтримавши правову позицію прокуратур,и відмовив у задоволенні цього позову 5 серпня 2020 року.

Це була повторна спроба позивача оскаржити договір пайової участі у судовому порядку. У 2017 році у задоволенні його позовних вимог за участі прокуратури суд відмовив також.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини