У Чернігові розглянули концепцію майбутнього проєкту будівництва Палацу спорту
У Чернігові 12 серпня в широкому колі учасників ще раз обговорили можливість будівництва міського Палацу спорту. Зустріч проходила в Чернігівській міській раді за участю міського голови Владислава Атрошенка.
![](/uploads/27413-m.jpg)
У дискусії також взяли участь представники національних федерацій з різних видів спорту, спортивних шкіл міста, депутати міської ради, начальники профільних управлінь, представники ТОВ «СпортПроект», а також інші чернігівці, яких цікавить це питання.
Цього разу представник проєктної організації Володимир Шумілін презентував концепцію майбутнього об'єкту, основану на пропозиціях та побажаннях спортивної громади, а також результати більш глибокого вивчення економічної складової. Результатом комплексного вивчення всіх позицій став висновок, що доцільніше у Чернігові будувати Палац спорту, а не Міжнародний спортивний центр.
Далі учасники зустрічі детально розглянули питання щодо локації для будівництва. Були визначені сильні та слабкі сторони кожної з них, можливості та ризики. У висновку – високий потенціал завантаження та фінансової стійкості має об’єкт по вул. Пушкіна (Мар’їн гай). Він передбачає експлуатацію об’єкта на місцевому рівні з можливістю проведення заходів регіонального та національного масштабу. У той же час, відповідно до проведеного аналізу локація "просп.Миру/вул. Кільцева", де можна би було проводити спортивні заходи міжнародного масштабу, за відсутності постійного споживача має низький потенціал фінансової стійкості.
Проєкти мають однакову кількість залів. Відмінність - у кількості трибун для вболівальників та різна площа басейну.
За попередніми підрахунками вартість будівництва Палацу спорту по вул. Пушкіна, загальною площею 9300 кв.м, може складати 325 млн грн, а по просп.Миру (15000 кв.м) – 445 млн грн.
Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту міськради Андрій Дериземля зауважив, що обидва проєкти потужні. Побудова такого об’єкту в принципі - вже нагальна необхідність для нашого міста.
Після тривалої дискусії міський голова запропонував присутнім визначитися шляхом голосування. У результаті – підтримку тих, хто зібрався в залі, отримала локація по вул.Пушкіна (Мар’їн гай).
- На сьогоднішній день будувати такий об’єкт саме на вул.Пушкіна – більш раціональне, обдумане і правильне рішення. Ми за нього проголосували, отримавши об’єктивну інформацію, - підкреслив Владислав Атрошенко.
Разом з тим, міський голова зауважив, що більший Палац усе-таки привернув би більше уваги до нашого міста, і дохідна частина від нього була би більшою також.
Проведені публічне обговорення та голосування є дорадчими, показують настрої громадськості, яку хвилює це питання. Остаточне ж рішення прийматиметься депутатами на сесії міської ради.
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.