Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 1 травня, 22:07:50

Чернігівський район: внаслідок розряду блискавки сталося загоряння житлового будинку

11.08.2020   17:24Агенцiя

10 серпня о 12:42 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу двоповерхового житлового будинку, що у с. Кобилянка Чернігівського району.

За викликом на місце події прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС з селища Седнів та м. Чернігів у складі 8 чоловік особового складу та 2 одиниць спеціальної техніки.

На той момент відбувалося горіння даху будинку. Надзвичайники пожежу о 13:58 локалізували, а о 15:05 остаточно ліквідували. Вогнем частково знищено та пошкоджено дах споруди, меблі та домашні речі.

На момент виникнення пожежі господарів вдома не було.

Ймовірною причиною виникнення загоряння послужив розряду блискавки.

У зв'язку з цим, рятувальники У ДСНС України у Чернігівській області нагадують правила поведінки під час грози:

- не можна ховатися під деревами, особливо коли негода застає в полі, на відкритій місцевості;

- небезпечно наближатися до опор мережі електропередач, також слід уникати сусідства з водонапірними баштами, металевими трубами та огорожами;

- неприпустимо під час негоди їздити на велосипеді, мотоциклі тощо;

- у квартирі чи будинку зачиняйте вікна, двері, вимикайте з мережі електроприлади;

- уникайте користування мобільним телефоном, найкраще під час грози вимикати їх повністю.

У ДСНС України у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

 Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України

Успіх чернігівської спортсменки на чемпіонаті України 16:34

З 27 до 29 квітня у Києві відбувся Чемпіонат України з настільного тенісу серед спортсменів до 18 років з порушеннями слуху.

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП

Знімала військовозобов’язаних з обліку в реєстрі «Оберіг»: поліція Чернігівщини повідомила про підозру військовослужбовиці ТЦК та СП 14:09

На Чернігівщині поліцейські викрили схему незаконного ухилення від військової служби, яку організувала військовослужбовиця одного з районних ТЦК та СП. Підозрювана мала доступ до автоматизованої системи «Оберіг» та знімала військовозобов’язаних з обліку.

 Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів

Чернігівська політехніка поповнилася обладнанням для підготовки реабілітологів 10:52

Національному університету «Чернігівська політехніка» передали допомогу від Благодійного фонду «Help-Ua».

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція

У Киселівській громаді Чернігівського району запрацювала поліцейська станція 09:21

У селі Вознесенське Киселівської громади Чернігівського району розпочала роботу нова поліцейська станція. Відтепер безпековою ситуацією та потребами понад 5 тисяч жителів громади опікуватиметься поліцейський офіцер Олександр Волковський.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини