Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 11 червня, 22:56:24

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

11.08.2020   10:30Агенцiя

10 серпня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Керівники медичних закладів поінформували про стан епідеміологічної ситуації в місті.

Станом на 10.08.2020 р. в інфекційному відділенні перебуває на лікуванні 18 пацієнтів з підтвердженим методом ПЛР діагностування на COVID-19 (10 хворих з Ніжина, а решта – з інших районів). Всі пацієнти перебувають у стані середньої важкості.

В обсерваційному відділенні міської лікарні перебуває 16 хворих з діагнозом пневмонія, стан їх середньої важкості. В усіх пацієнтів відібрані біологічні зрази для проведення ПЛР діагностування.

В режимі самоізоляції у місті перебуває 121 контактна особа. Порівняно з минулим тижнем кількість контактних осіб збільшилася на 13 осіб.

19 осіб з підтвердженими діагнозами COVID-19 перебувають на амбулаторному лікуванні. У 10 пацієнтів хвороба проходить без клінічних проявів, в тому числі і у двох дітей хвороба проходить безсимтомно.  Всі перебувають під наглядом сімейних лікарів.

Ніжинським міськрайонним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області та робочою групою проводяться комісійні перевірки транспортних засобів, закладів громадського харчування, продовольчі ринки, фізичних осіб підприємців, які здійснюють свою діяльність у сфері торгівлі продуктами харчування. В деяких закладах виявлені певні недоліки та недотримання карантинних вимог. Типовими є: недотримання маскового режиму продавцями, дезінфікуючих заходів, не дотримання соціальної дистанції та інших вимог головного санітарного лікаря України.

Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко повідомив, що у зв’язку із збільшенням пацієнтів хворих на COVID-19 розглядається питання збільшення ліжкового фонду та залучення більшої кількості медичного персоналу.

Обладнання для проведення імуноферментного аналізу установлено, медичні працівники пройшли теоретичне навчання та на поточному тижні будуть проведені практичні навчання.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко порушив питання щодо ситуації, що склалася у ДНЗ №25. Роботу дошкільного навчального закладу ДНЗ №25 було призупинено у зв’язку з виявленням підозри на COVID-19 у одного із працівника закладу. На ранок 10 серпня результату про підтвердження чи спростування діагнозу на COVID-19 не надійшло. Всі дезінфікуючі заходи були проведені як і за місцем роботи, так і за місцем проживання даної особи. На даний час досліджуються 4 працівники, одна особа знаходится на стаціонарному лікуванні з діагнозом пневмонія, а три інших перевіряються як контактні особи.

Робота ДНЗ №25 призупинено до отримання офіційних лабораторних висновків.

Міський голова Анатолій Лінник зауважив, що недотримання елементарних правил захисту призводить до швидкого розповсюдження хвороби COVID-19. «Як свідчать звіти керівників медичних установ громадяни та суб’єкти господарювання, які надають послуги у сфері торгівлі, не приділяють карантинним обмеженням належної уваги і безвідповідально до цього відносяться. Це є не припустимо», - наголосив Анатолій Валерійович.

«Актуальне питання, яке постійно обговорюється: чи підуть діти до школи 1 вересня - це залежить виключно від дорослих. Наскільки ми з вами всі разом будемо відповідально відноситися до карантинних правил. Самосвідомість кожного є запорукою того, щоб діти 1 вересня приступили до навчання без обмежень», - наголосив міський голова.

Очільник міста звернувся до всіх присутніх керівників та всіх ніжинців на неухильному дотриманні всіх карантинних вимог.

Останні новини Чернігівщини

Поліція Ніжина затримала причетного до хуліганства у громадському транспорті 17:08

Поліцейські Ніжинського районного управління поліції затримали чоловіка, який зайшов до маршрутного автобуса з предметом, схожим на гранату, та демонстрував її пасажирам.

Ментальне здоров’я та реінтеграція: у Чернігові фахівці обговорили підтримку звільнених з полону 16:07

Про реінтеграцію та підтримку людей після полону говорили під час навчального заходу, який відбувся сьогодні в змішаному форматі у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я «Ти як?», ініційованої Оленою Зеленською.

Вдарила ножем у живіт: на Ніжинщині поліцейські затримали підозрювану у завданні тяжких тілесних ушкоджень співмешканцю 14:49

Поліцейські відділення поліції №3 (м. Борзна) Ніжинського районного управління поліції затримали 39-річну жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, поранила ножем свого співмешканця.

Тимчасове обмеження руху транспорту у зв’язку з аварійно-ремонтними роботами 14:15

Інформуємо мешканців міста та учасників дорожнього руху, що у зв’язку з проведенням аварійно-ремонтних робіт на водопроводі діаметром 200 мм по вулиці Оборонців Чернігова та ліквідацією провалу асфальтобетонного покриття, який утворився внаслідок вимивання ґрунту, з 11 по 19 червня 2026 року буде тимчасово обмежено рух транспорту.

Спільно захистити кожну дитину від жорстокого поводження: як налагодити взаємодію всіх дотичних служб – на тематичному круглому столі 13:20

Захист дітей від жорстокого поводження – один із пріоритетних напрямків державної політики. До цього процесу мають бути залучені всі дотичні структури: органи державної влади, місцевого самоврядування, правоохоронні органи, заклади освіти, охорони здоров'я, соціальні служби та громадський сектор.