У Чернігові по проспекту Миру будують підвищені пішохідні переходи
У Чернігові по проспекту Миру почали будувати підвищені пішохідні переходи, які змушуватимуть водіїв їхати повільніше.
Виконуються ці роботи задля підвищення безпеки пішоходів.
Загалом таких локацій по просп.Миру буде шість: навпроти 1-ої школи, Чернігівської обласної ради, колишнього "Полісся", магазину "Фокстрот" і вул. Пирогова – дорога навпроти неї і через сквер.
Пішохідні переходи облаштовують так, щоб їх було видно здалеку і водіям, і пішоходам. Висота – 15 см. І робляться вони на одному рівні з тротуаром.
Необхідність будівництва таких «лежачих поліцейських» та оптимальні технічні їх параметри міська влада аналізувала та обговорювала з фахівцями ще на початку поточного року.
Такі переходи у нашому місті вже облаштовані біля 3-ої школи, по вул.Ріпкінській та Шевченка (навпроти вул.Серьожнікова).
Прес-служба Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15
Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.
Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10
10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:15
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11
З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.
Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49
Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.