Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 7 грудня, 11:31:36

Патрульні виявили 9 фактів керування транспортними засобами особами, які були з ознаками сп’яніння

10.08.2020   15:44Агенцiя

Протягом вихідних патрульні виявили та задокументували 9 фактів керування транспортними засобами особами, які були з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Наведемо кілька прикладів. 10 серпня близько першої ночі на проспекті Миру один з екіпажів патрульної поліції помітив, що автомобіль Volkswagen Amarok рухається тротуаром, що є порушенням правил дорожнього руху.

Як з’ясувалося пізніше, за кермом перебував 37-річний чернігівець. Під час спілкування поліцейські помітили у нього зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння та запропонували пройти огляд у встановленому законом порядку. Спочатку водій намагався запевнити охоронців порядку, що не керував транспортним засобом. Коли громадяни, які були неподалік, підтвердили, що бачили, як авто їхало тротуаром, а за кермом була саме ця особа, став поводитися агресивно. Чоловік не реагував на зауваження патрульних та не виконував їх законних розпоряджень. Коли ж таки заспокоївся, погодився пройти огляд у медзакладі. Результат – 1,29 проміле алкоголю.

Інший випадок – ввечері 9 серпня на вулиці Любецькій сталася ДТП за участю легковиків Daewoo та Мерседес. Без потерпілих.

Прибувши на місце, патрульні з’ясували, що 33-річний водій Daewoo під час керування транспортним засобом не дотримався безпечної дистанції та зіткнувся з авто, що рухалося попереду.

Інспектори помітили зовнішні ознаки алкогольного сп’яніння у водія Daewoo. Згодом їх підозри підтвердилися – алкогольне сп’яніння. Результат 2,43 проміле.

За всіма виявленими фактами патрульні склали відповідні адміністративні матеріали, які доправлені до суду. А на водія Volkswagen Amarok ще й протокол за ст. 185 (Злісна непокора законному розпорядженню поліцейського) КУпАП.

Патрульна поліція Чернігівської області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини