Поліція затримала підозрюваного у вбивстві дівчини в Семенівці
Оперативники Управління карного розшуку поліції Чернігівської області затримали підозрюваного у вбивстві 23-річної дівчини у місті Семенівка.
Цей злочин стався вночі 26 липня на вулиці Комунальній. Нападник завдав ножові поранення дівчині, яка згодом померла від крововтрати у лікарні.
За словами начальника Головного Управління Національної поліції в Чернігівській області Володимира Нідзельського, у скоєнні злочину підозрюється місцевий мешканець 1994 року народження. Раніше до кримінальної відповідальності він не притягувався.
Чоловікові повідомлено про підозру та затримано його в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу тримання під вартою.
Триває досудове розслідування у провадженні, відкритому за статтею 115 Кримінального кодексу України. Умисне вбивство карається позбавленням волі на строк до п’ятнадцяти років.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.