У Сновському районі виявили незаконну рубку дерев
В ході проведення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства інспекторами Державної екологічної інспекції у Чернігівській області у Сновському районі виявлено факт знищення зелених насаджень.
Зокрема, на території Гірського старостинського округу Сновської міської ради виявлено знесення 92 ростучих дерев породи сосна до ступеня припинення росту.
Встановлено, що знесення дерев проведено без дозвільних документів, що є порушенням статті 69 Лісового кодексу України.
Проведено розрахунки розміру шкоди, заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев невстановленими особами, на загальну суму – 776 302, 24 гривень.
Заяву про вчинення кримінального правопорушення та відповідні матеріали справи направлено до Менського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області для встановлення осіб порушників.
Тож, Державна екологічна інспекція у Чернігівській області вкотре закликає громадян утриматися від протиправних діянь та берегти природу!
Державна екологічна інспекція у Чернігівській області
Останні новини Чернігівщини
Суд задовольнив позов прокурора та повернув у власність Чернігівської обласної ради 48 га земель лісу 12:10
Господарським судом Чернігівської області задоволено позов Козелецької окружної прокуратури в інтересах Чернігівської обласної ради до Остерської міської ради про витребування на користь держави в особі Чернігівської обласної ради земельної ділянки лісового фонду.
"Екологія в дії: пакетам торба!" - долучайтеся до обласного екологічного флешмобу 11:37
3 липня, з нагоди Міжнародного дня відмови від поліетиленових пакетів (International Plastic Bag-Free Day), на території Чернігівської області відбудеться екологічний флешмоб «ЕКОЛОГІЯ В ДІЇ: ПАКЕТАМ ТОРБА!».
«Досвід має значення» на Чернігівщині: 11 людей віком 50+ вже знайшли роботу 11:20
На Чернігівщині триває реалізація національного проєкту «Досвід має значення», який покликаний допомогти працевлаштувати людей віком 50+, а роботодавцям – отримати досвідчених фахівців.
Підготовка кадрів, розвиток професійної освіти та підтримка зайнятості населення – на засіданні Регіональної ради 10:55
Сьогодні в онлайн-форматі відбулося засідання Регіональної ради з питань зайнятості населення та розвитку навичок.
Під обстрілами, поруч із людьми: як дільничний офіцер Петро Нікітенко несе службу на прикордонні Новгород-Сіверщини 10:14
18 червня – день створення підрозділів дільничних офіцерів поліції. У той час, коли прикордонні населені пункти Новгород-Сіверщини регулярно потерпають від російських обстрілів, дільничні продовжують нести службу поруч із людьми. Один із них — дільничний офіцер Семенівської громади Петро Нікітенко, який уже понад десять років працює на цій території.