Чернігівський район: пустощі з сірниками 7-річної дівчинки призвели до виникнення пожежі
3 серпня о 12:32 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про пожежу навісу у с. Стаси Чернігівського району.

За викликом на місце події прибуло два відділення пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС з селища Седнів та м. Чернігів у складі 8 чоловік особового складу та двох одиниць спеціальної техніки.
Завдяки спільним діям вогнеборців пожежу о 13:30 було локалізовано, а о 16:00 остаточно ліквідовано, в ході чого врятовано поруч розташований житловий будинок.
Причиною виникнення пожежі послужили пустощі з вогнем 7-річної онуки господарів.
Як з'ясувалося, поки дорослі займалися справами, залишена без належної уваги Олександра знайшла сірники і почала бавитися ними. В результаті пожежі вогнем знищено навіс, майно, яке знаходилось в ньому та 15 тонн грубих кормів. На щастя, дитина не постраждала.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.