Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 2 вересня, 14:40:14

Чернігівський рибоохоронний патруль утилізував понад 4 км сіток

04.08.2020   12:11Агенцiя

Третього серпня 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 235 од. заборонених знарядь лову: 144 од. сіток зяберних (одностінних), 76 од. сіток поріжних, 11 од. сіток «ятір», 4 од. сіток «рамка». Загальна довжина утилізованих сітних знарядь лову склала 4 738 метрів.

Знищення відбулося за участі представників Головного управління Державної податкової служби в Чернігівській області, фінансового управління Чернігівської міської ради та в присутності головного державного виконавця Деснянського відділу державної виконавчої служби у місті Чернігові.

Знищувалися знаряддя лову, конфісковані у порушників відповідно до рішень судів протягом 2020 року і згідно з актами виявлення та вилучення безгосподарського майна. Ліквідація здійснювалася шляхом приведення сіток у непридатність для використання – рубанням та різанням.

«Вилучені у порушників заборонені знаряддя лову передаються на склад конфіскованого майна і до рішення суду зберігаються як доказова база. При винесенні постанови суд вирішує, що робити з ними – повернути порушнику або знищити. Наразі значна кількість адміністративних справ все ще перебуває на розгляді в судах і ми чекаємо на їх рішення», - відзначив керівник Чернігівського рибпатруля Микола Каленюк.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що за використання заборонених знарядь лову (сітки без дозволу на промисел, електрострум, вогнепальна зброя, вибухові або отруйні речовини тощо) передбачена адміністративна відповідальність за ч. 4 ст. 85 КУпАП. Відповідно до цієї статті на порушника накладається штраф у розмірі від 340 до 680 грн з можливою конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення, які є приватною власністю порушника, та незаконно добутих водних біоресурсів.

Довідкова інформація:
З початку 2020 року Чернігівським рибоохоронним патрулем знищено 873 од. заборонених знарядь лову, загальною довжиною 17 912 метрів.

Останні новини Чернігівщини

Ніжинські поліцейські затримали підозрювану, яка ножем завдала тяжких тілесних ушкоджень своєму співмешканцю 10:51

У Ніжині поліцейські затримали жінку, яка під час конфлікту, на ґрунті спільного розпиття алкоголю, тяжко поранила ножем свого співмешканця.

На Чернігівщині внаслідок російської атаки поранено жінку та неповнолітню дівчину: поліція документує наслідки 10:50

Сьогодні, 1 вересня, росіяни атакували безпілотниками м. Городню Чернігівського району. Внаслідок ворожих ударів зазнали поранень двоє місцевих мешканок - 50-річна жінка та 14-річна дівчина.

 В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій

В Україні створюють протезні мікроклініки для реабілітації після ампутацій 10:48

В Україні реалізується проєкт зі зміцнення системи охорони здоров’я у сфері реабілітації після ампутацій.

Чернігівські тхеквондисти вибороли сім медалей на чемпіонатах України у Львові 10:46

З 21 до 23 серпня у Львові відбулися масштабні всеукраїнські змагання з тхеквондо ВТФ: Чемпіонат України серед юніорів та Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, УФК та спортивних клубів у розділах керугі та пумсе.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45

Протягом минулої доби зареєстровано 15 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 14 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини