У Сновському районі поліція оперативно розкрила незаконне заволодіння автівкою
Поліцейські встановили особу молодика, що підозрюється у заволодінні 30-річним «Москвичем», та вилучили в нього викрадений автомобіль.
Увечері 2 серпня до поліції звернувся 20-річний мешканець одного з сіл Сновського району із заявою про викрадення його легкового автомобіля марки «АЗЛК 2141». Старенький «Москвич» зник зі звичного місця його паркування біля домогосподарства власника.
Поліцейські негайно розпочали оперативно-розшукові заходи, і вже невдовзі вийшли на підозрюваного — 17-річного мешканця сусіднього села. Зловмисник зізнався у скоєному та надав правдиві свідчення. Крадену автівку у нього вилучено.
За фактом злочину поліція відкрила кримінальне провадження за частиною 1 статті 289 Кримінального кодексу України (незаконне заволодіння транспортним засобом). Покарання згідно з нею — від штрафу у 17 тисяч гривень до 5-річного позбавлення волі.
Триває досудове розслідування.
Сектор комунікації поліції Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.