Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 25 квітня, 12:34:54

Чернігівським рибоохоронним патрулем протягом липня зафіксовано 118 порушень, вилучено 118 кг незаконно добутої риби та понад 3 км сіток

03.08.2020   11:20Агенцiя

Протягом липня 2020 року державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 118 порушень Правил рибальства.

Зокрема, викрито 43 грубих порушення за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), з них два з ознаками кримінальних правопорушень.

Також складено 62 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства) та один - за ст. 88 - 1 КУпАП (порушення порядку придбання, збуту водних біоресурсів).

Крім цього, складено 12 актів виявлення безхазяйного майна, згідно яких з водойм вилучено 77 кг риби та 89 од. сіток, загальною довжиною 1,9 км.

«Всього у порушників у липні вилучено 118 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 165 од. заборонених знарядь лову, в тому числі 149 од. сіток, загальною довжиною 3 321 метра. Накладено штрафів (за постановами судів та органів рибоохорони) на суму 23 500 грн. Загальна сума збитків, завданих рибному господарству України, склала 31 918 грн», - зазначив начальник Управління Держрибагентства у Чернігівській області Микола Каленюк.

Нагадаємо найрезонансніші правопорушення, що були викриті Чернігівським рибоохоронним патрулем у ході спільних рибоохоронних рейдів з Національною поліцією області та Чернігівським прикордонним загоном протягом липня поточного року.

Першого липня на р. Десна поблизу, с. Макошино Менського району виявлено місцевих мешканців, які виловлювали рибу за допомогою 4 од. сіток зяберних (одностінних). До тенет браконьєрів потрапило 8 кг риби: синець – 36 екз., плітка – 22 екз., плоскирка – 20 екз., судак – 5 екз., окунь – 5 екз. та білизна – 1 екз. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 8 500 грн.

16 липня на водосховищі поблизу с. Пакуль Чернігівського району викрито мешканця м. Славутич Київської області, який в протизаконний спосіб за допомогою сітки «бредень» та з перевищенням дозволеної добової норми вилову добув 4 кг водних біоресурсів: 153 екз. раків та 1 екз. щуки. Завдано збитків у розмірі 4 241,5 грн.

На місце вчинення правопорушень було викликано слідчо - оперативні групи районних відділів поліції ГУНП в Чернігівській області.

На правопорушників складені протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП, які направлені до районних судів області для винесення рішення про притягнення винних осіб до відповідальності.

По всіх вищезазначених фактах Нацполіцією відомості про кримінальні правопорушення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Чернігівський рибоохоронний патруль нагадує, що з 1 серпня розпочалась заборона на вилов раків, що триватиме до 10 вересня (включно).

За порушення заборони браконьєрам загрожує адміністративна відповідальність у вигляді штрафу від 34 до 680 гривень. Крім того, за кожного виловленого рака доведеться заплатити по 25,50 грн компенсації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:55

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

Психологічна підтримка для людей, які зазнали страждань внаслідок війни 09:51

Український ветеранський фонд започатковує терапевтичну групу для тих, хто зазнав страждань внаслідок війни – людей, які чекають рідних з фронту, внутрішньо переміщених осіб та усіх, хто відчуває тривогу і знесилення через війну.

25 квітня: цей день в Україні і світі

25 квітня: цей день в Україні і світі 08:47

ДЕНЬ 792 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 792 RUSSIAN AGRESSION

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.