Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 11 березня, 09:10:17

Оперативна інформація по КП "Чернігівводоканал"

03.08.2020   09:32Агенцiя

Роботи, пов'язані з тимчасовим обмеженням водопостачяання або можливим погіршенням якості води:

У зв’язку з профілактичними роботами (промивка водопроводу) з 03.08.2020 року по 06.08.2020 року можливе зниження тиску та поява осаду у воді, до: Житлових будинків № 6, 8, 10, 12, 14, 16, 21, 25а, 37, 39, 39а по вул. 1 Гв. Армії, Житлових будинків № 9, 11, 13, 22 по вул. Самострова, Житлових будинків № 3, 4, 8, 14 по вул. Шевчука, Житлового будинку № 80 по пр-т. Миру, Житлових будинків приватного сектору по вул. М. Небаби від вул. Декабристів до пр-т. Миру, Житлових будинків приватного сектору по вул. Кармелюка, Житлових будинків приватного сектору по вул. Пугачова, Житлових будинків приватного сектору по вул. Заводська, Житлових будинків приватного сектору по вул. Шевчука, Житлових будинків приватного сектору по вул. 1 Гв. Армії.

У зв’язку з аварійно – профілактичними роботами (промивка водопроводу) по вул. Ремзаводська, 10-12 03.08.2020 року з 08:30 до 16:30 можливе спостерігання зниження тиску та поява осаду у воді, до: Житлових будинків № 10;12;14;16; по вул. Ремзаводська

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами (Заміна засувки Д =100мм ) за адресою вул. Мстиславська, 12, 03.08.2020 року з 09:00 – 16:00, буде відсутнє водопостачання до: Багатоквартирних житлових будинків по: Вул. Мстиславська, 10;12;17; Коцюбинського, 71,ЦТП по вул. Мстиславська, 8 – буде перекрито водопровідний ввід з боку вул. Мстиславська, Вул. Мстиславська, 15ТОВ "Чернигов-кабель", Вул. Мстиславська, 17 Новозаводський районний суд м.Чернігова (Суд), Вул. Мстиславська, 8 Фонд комунального майна (Відділи та управління чернігівської міської ради).Буде організовано підвіз питної води.

У зв’язку з ремонтними роботами (реконструкція водопроводу по вул. Київська) 03.08.2020 з 9:00 до 16:00 буде відсутнє водопостачання до: Приватних житлових будинків по вул. П’ятницька від вул. С. Русової до вул. Київська ТРЦ «Мегацентр» по просп. Миру, 49 – буде перекрито ввід з боку вул. П’ятницька. Буде організовано підвіз питної води.

У зв’язку з аварійно – профілактичними роботами (промивка водопроводу) по просп. Миру, 210, 04.08.2020 року з 08:30 до 16:30 можливе спостерігання зниження тиску та поява осаду у воді, до: Багатоквартирного житлового будинку по просп. Миру, 210.

У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами (Заміна ПГ ) за адресою вул. Волковича, 6 04.08.2020 року з 09:00 – 16:00 , буде відсутнє водопостачання до: Багатоквартирних житлових будинків по: Вул. Волковича, 4;6;8;2; Вул. Староказарменна, 2. Буде організовано підвіз питної води.

Останні новини Чернігівщини

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу

Нелегальні азартні ігри: у Чернігові викрито та припинено діяльність грального закладу 11:04

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру місцевому жителю у незаконній діяльності з організації та проведення азартних ігор, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 203-2 КК України).

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн

На розвиток науки у Чернігівській області у 2026 році спрямували 16,83 млн грн 10:19

Цього року за результатами державної атестації наукових установ і закладів вищої освіти Чернігівщина отримає 16,83 мільйона гривень базового фінансування науки.

Діють компенсації за працевлаштування 10:07

У 2025 році завдяки програмам компенсацій за працевлаштування роботу отримали 1028 громадян області. Компенсаційними програмами від служби зайнятості скористалися 700 роботодавців. Загалом їм профінансовано 20,8 млн. грн

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин

На Чернігівщині суд виніс вирок наркодилеру, що займався незаконним поширенням психотропних речовин 07:56

Деснянський районний суд міста Чернігова виніс обвинувальний вирок зловмиснику, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Його засуджено до 9 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина

Поліція затримала нетверезого водія, що спричинив ДТП у якій постраждала малолітня дитина 07:55

На Корюківщині поліцейські оперативно розшукали нетверезого водія, який скоїв ДТП з постраждалою дитиною та втік. Зловмисника затримали у процесуальному порядку.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини