Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 липня, 04:20:29

Реальні кроки на шляху забезпечення безперебійного постачання електричної енергії до житлового будинку по вулиці Шевченка, 160-а у місті Чернігові

31.07.2020   09:38Агенцiя

Уже не один рік поспіль існує проблема з організацією належного електропостачання майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а. Мова йде про будівлю, де розташовані житловий будинок на 58 квартир, що перебувають у приватній власності, а також приміщення КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» і КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.

Живлення електросистеми зазначеної будівлі проводиться через аварійний підземний кабель. Однак він не розрахований на великі навантаження, внаслідок чого житловий будинок постійно залишається без електропостачання. Разом із тим, через недостатню потужність устаткування у ньому відключено ліфт. Зростання обсягу споживання електричної енергії може призвести до виходу з ладу резервного кабелю та спричинити повне відключення будинку від енергосистеми.

Представники об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення», шукаючи вихід із критичної ситуації, зверталися до керівництва обласної ради із проханням сприяти вирішенню питання щодо проведення ремонтних робіт задля стабільного постачання електричної енергії для потреб споживачів.

Однак справа полягала у тому, що у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області перебувала тільки частина майнового комплексу, що розташований за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а, яка була закріплена на праві господарського відання за КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр».

Можливість проведення ремонтних робіт кабелю стримувалася через неврегульованість їх балансової (майнової) належності.

Розуміючи скрутне становище, в якому через несправність об’єкту електроенергетики заручниками стали мешканці багатоповерхівки та навчальний заклад, обласна рада не стала стояти осторонь. Рішенням 12 сесії підземні силові електричні кабелі живлення ААБ 3х95 (L=110 м) та ААБ 3х350, 1х16 (L=110 м) були визнані комунальною власністю області і передані на бухгалтерський облік КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр» Чернігівської обласної ради.

Минулого року депутатський корпус обласної ради прийняв рішення, яким збільшив статутний капітал КНЗ «Чернігівський обласний навчально-виробничий центр», аби виділити кошти саме для підключення високовольтного електричного обладнання. На ці цілі було спрямовано 300 тисяч гривень.

Під час відвідування Главою держави Володимиром Зеленським КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» у червні цього року голова обласної ради Ігор Вдовенко разом із першим заступником керівника Офісу Президента Сергієм Трофімовим поспілкувалися із представниками об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення».

Аналізуючи можливі варіанти виходу із критичної ситуації, аби забезпечити людям комфортні умови проживання та стабільну роботу комунальних закладів, на розгляд 24-ї сесії обласної ради було винесено проєкт рішення «Про проведення капітального ремонту підземних силових електричних кабелів». Депутати одноголосно підтримали виділення 500 тисяч гривень для проведення та фінансування робіт із капітального ремонту підземних силових електричних кабелів живлення ААБ 3х95 (L=110 м) та ААБ 3х350, 1х16 (L=110 м).

Днями спільним розпорядженням керівництва області на ремонт підземного силового електричного кабелю живлення електричної енергії вже виділено 250 тисяч гривень.

Вирішення питання забезпечення надійного та безпечного постачання електричної енергії до будівлі за адресою: м. Чернігів, вул. Шевченка, 160-а та відстоювання інтересів представників об'єднання співвласників багатоквартирного будинку «Наддесення» перебуває на особистому контролі голови обласної ради Ігоря Вдовенка.

Відділ інформаційного забезпечення та зв'язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник»

На Чернігівщині відбулися змагання «Влучний лісівник» 17:59

Перші обласні змагання з компакт-спортингу серед лісівників, мисливців та спортсменів під назвою «Влучний лісівник» відбулися на базі тиру «Десна» неподалік Чернігова.

Де можна вакцинуватися у Чернігові. Адреси та час роботи центрів вакцинації 17:50

У чернігівських тимчасових пунктах масової вакцинації населення проти Covid-19 будуть використовуватися вакцини Pfizer та Moderna.

Кордон за минулий тиждень

Кордон за минулий тиждень 17:42

Протягом тижня обстановка на державному кордоні України в межах Чернігівщини залишалася стабільною та контрольованою.

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області не виявлено жодного нового випадку COVID-19 17:34

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 26 липня в області не зафіксовано нових випадків захворювання COVID-19.

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу

Прокуратура змусила Коропське СЛП «Агролісгосп» відшкодувати державі 75 тис. грн збитків, завданих незаконною порубкою лісу 17:29

На території Новгород-Сіверської окружної прокуратури КСЛП «Агролісгосп», у порушення вимог Лісового кодексу України не забезпечено охорону і збереження лісового фонду на підвідомчій території (Коропська ОТГ). Внаслідок чого було допущено самовільну рубку лісу невстановленими особами, сума завданих збитків склала 75 тис грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини