Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 травня, 05:34:29

Намагалися підкупити прикордонників

30.07.2020   07:55Агенцiя

Чернігівські прикордонники двічі продемонстрували високий професіоналізм під час виконання службових обов’язків відмовившись від винагороди матеріального характеру.

Першого разу, 46-річна громадянка Республіки Білорусь у міжнародному автомобільному пункті пропуску «Нові Яриловичі» намагалася «віддячити»  прикордоннику у розмірі 100 доларів США за безперешкодний пропуск через держкордон без дійсного поліса страхування витрат, пов’язаних з лікуванням COVID-19 та невстановлення мобільного додатку «Дій вдома».

Іншим разом, 38-річна громадянка України, що прибула в міжнародний автомобільний пункт пропуску «Сеньківка» з метою виїзду до Росії, намагалась підкупити прикордонника запропонувавши 3 тисячі російських рублів за безперешкодний пропуск її батька по недійсному паспорту.

Обох правопорушниць попередили про кримінальну відповідальність за статтею 369 «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі» Кримінального Кодексу України.

Після прибуття до пунктів пропуску співробітників Національної поліції обох правопорушниць було передано правоохоронцям.
 
Прес-служба прикордонного загону

Останні новини Чернігівщини

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії

Жінки за сприяння служби зайнятості опановують «чоловічі» професії 10:36

Є люди, які не бояться починати все спочатку. Історія Валентини Будько з Бахмача — саме про це.

З початку дії програми «єВідновлення» на Чернігівщині схвалено 6,7 тисячі заяв на майже 3 мільярда гривень 09:24

Про стан реалізації в області програми «єВідновлення» розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА начальник Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка

Куликівець Артур Мнацаканов — серед переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка 09:24

У Національній бібліотеці України для дітей 11 травня відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети — у наших руках!». Серед переможців — Артур Мнацаканов, який зайняв III місце у віковій категорії 8-11 років.

"Грошова допомога" обернулась втратою 9 тисяч гривень 09:21

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 9 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв