Прокуратура оскаржує рішення про надання в оренду 550 га землі вартістю 25 млн грн
Ніжинською місцевою прокуратурою заявлено позов про визнання недійсними розпорядження голови Ніжинської райдержадміністрації та договорів оренди земельних ділянок.

Прокуратура встановила, що за результатами розгляду заяви фізичної особи районною державною адміністрацією у 2012 році прийнято розпорядження про передачу в оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.
На підставі вказаного розпорядження між фізичною особою та Ніжинською районною державною адміністрацією укладено договори оренди п’яти земельних ділянок площею понад 550 га.
Водночас з’ясовано, що на час прийняття спірного розпорядження та укладення договорів оренди особа вже була засновником фермерського господарства, а тому не мала права на отримання земельної ділянки в користування без проведення земельних торгів (аукціону).
Прес-служба прокуратури Чернігівської області
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.