Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 13:31:12

У Чернігівській області зафіксовано +31 новий випадок захворювання COVID-19

29.07.2020   12:35Агенцiя

За інформацією Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 11 годину 29 липня в області виявлено 31 новий випадок COVID-19.

ПЛР-тести підтвердили захворювання у 11 прилучан, 11 чернігівців, трьох ніжинців. По двоє інфікованих виявили у Козелецькому і Ніжинському районах, по одному в Прилуцькому та Чернігівському. З них дев’ять перебувають на госпіталізації у медзакладах, інші лікуються амбулаторно.

Загалом на Чернігівщині 760 випадків інфікування коронавірусом

З них:
– 554 пацієнти одужали;
– 146 — лікується амбулаторно;
– 41 — перебуває на госпіталізації;
– 14 летальних випадків (1 - Борзнянський район, 6 - Варвинський район, 1 - Носівський район; 4 - м. Чернігів, 1 – Прилуки, 1 – Прилуцький район);
– 5 померлих осіб із супутнім діагнозом COVID-19 (1 - Борзнянський район, 4 - м. Чернігів).

За минулу добу в обласному лабораторному центрі проведено 218 ПЛР-досліджень. Зразки для проведення ІФА-тестів не надходили.

На сьогодні в області 187 активних випадків COVID-19.

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.